“Чим би дитя не тішилося, аби не плакало” саме на таке прислів’я находить думка після аналізу листування між керівництвом Закарпатської ОДА та місцевими активістами.

Закарпатський активіст Іван Данацко надіслав листа з проханням надати зал в будівлі Закарпатської обласної ради для зібрання з метою проведення диспуту. На що йому в Закарпатській облдержадміністрації відповіли русинською.

Після отримання відповіді від директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ярослава Галаса, реакція активіста була оприлюднена на його сторінці:

Накониць фивники із Закарпатської обласної адміністрації, написали письмо на нашому регіональному русинському язику!) Знавуть кить хочуться приколоти…)

Одказавши нам у наданні залу для проведення “Диспуту”, Вони змушувуть мене просити допомоги од международного товариства, включавучи Росію (в чому я їх попереджував)!

Головний фивник з Закарпатської обласної ради Рівіс М.М., лем на словах русин, а прийняти вольове рішення і дати нам зал для “Диспуту”, сили духа не хватає!, -.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/москаль-1.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/москаль-1-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
“Чим би дитя не тішилося, аби не плакало” саме на таке прислів’я находить думка після аналізу листування між керівництвом Закарпатської ОДА та місцевими активістами. Закарпатський активіст Іван Данацко надіслав листа з проханням надати зал в будівлі Закарпатської обласної ради для зібрання з метою проведення диспуту. На що йому в Закарпатській облдержадміністрації відповіли...

Comments

comments