Днями у мережі «Фейсбук» активісти-автоноземці оприлюднили документ, згідно з яким усі митниці ДФС повинні були бути на сторожі у зв’язку з акцією ГО «Автоєвросили», яка мала пройти сьогодні у Києві та інших куточках України. Оджнак, станом на сьогодні, принаймні Закарпатську ДФС ніхто не штурмував…

Нагадаємо, що навколо мітингу за доступне розмитнення євро автомобілів днями виник скандал. Так екс-президент Грузії Міхаїл Саакашвіллі звинуватив лідера «Автоєвросили» у тому, що він взям гроші від оточення Петра Порошенка, аби провести мітинг саме 4 лютого у день мітингу на чолі Саакашвіллі. Мова йшла про умисне перешкоджання мітингу прибічників Міхо:

«Щойно дізнався, що в організації «Авто Євро Сила» намічається акція протесту 4 лютого на Хрещатику. Причому в останній момент організатори змінили час і призначили початок акції так, щоб вона збігалася з нашим численним Маршем за відставку Порошенка.

У мене є точна інформація, що глава Авто Євро Сили отримав гроші від адміністрації президента, щоб перешкодити нашому Маршу, одночасно адміністрація виставила металеві конструкції на Хрещатику, щоб ми не змогли поставити сцену. Я хочу, щоб рядові учасники Авто Євро Сили, яким я симпатизую, знали про змову між керівником організації та людьми Порошенка…»

У свою чергу голова ГО Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто (ЗАВТРА) Роман Тузяк у мережі «Фейсбук» з цього приводу написав:

«Який сором!!! Замість того, щоб об’єднувати зусилля навколо одної мети, Саакашвілі перетворюється в політика “блаблабла”, всі продалися , один я такий хороший врятую Україну від бариг. Тим не менше, автопробіг АЄС був анонсований значно раніше ніж акція Саакашвіллі, та і час перенесений так що ці дві події не збігаються. Но треба ж розігнати “зраду”. Якщо лідер АЕС взяв гроші в Порошенка, то де докази , Міхо? Чи це твої пусті слова?».

Менш категорично на подію відреагував представник ГО «Доста-Закарпаття», яка є партнером «Автоєвросили», Павло Павлов:

«Проаналізувавши ситуацию навколо цього посту, так як наша ГО Доста-Закарпаття має відношення до ГО АвтоЄвроСила, мушу прокоментувати. Знаю дата 4 лютого 2018р. вийшла спонтанно. Те, що зараз робиться у ФБ, не вірю, по одній причині – ЦЕ ІНТЕРНЕТ! Хоча ГО Доста-Закарпаття в акції АЄС участвувати тепер не буде, але поливати брудом людей з ГО АвтоЄвроСили теж не дасть! Хто, де, кому і коли продався, буде видно завтра. Я не вірю в те, що хлопці які вийдуть на Хрещатик на євробляхах будуть робити штучні барикади мирній акції, яка буде завтра проходити проти порошенка. Адже ворог у нас один! Мета у нас одна, а порохоботів є багато, які мріють збити нас чолами. Не ведіться на провокації! Час покаже! Перемога за нами.  »

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/27332450_1593376914087503_2549875514876920143_n-640x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/27332450_1593376914087503_2549875514876920143_n-162x136.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
Днями у мережі «Фейсбук» активісти-автоноземці оприлюднили документ, згідно з яким усі митниці ДФС повинні були бути на сторожі у зв’язку з акцією ГО «Автоєвросили», яка мала пройти сьогодні у Києві та інших куточках України. Оджнак, станом на сьогодні, принаймні Закарпатську ДФС ніхто не штурмував… Нагадаємо, що навколо мітингу за доступне...

Comments

comments