Ще на початку грудня минулого року активісти кількох закарпатських та західноукраїнських громадських інститутів звернулися через Генеральні консульства Угорщини та Словаччини в Ужгороді до урядів цих країн.

 

 

 

У зверненні громадськість просила скасувати дискримінаційний порядок перетину кордону України з Угорщиною та Словаччино, під час якого українців поміщають у окремі смуги і тримають значно довше, як громадян ЄС, для яких передбачені інші смуги руху.

Відповідні звернення від ГО “ЦЕЗАР”, го “ЗАВТРА”, ГО “Прозорий кордон” та ГС “Доступне авто” було передано  помічникам Ггенеральних консулів Угорщини та Словаччини. В обох випадках у консульствах пообіцяли передати звернення урядам своїх країн. Однак, на ділі вийшло повне ігнорування звернення: наразі ці ініціативи або не передано, або уряди цих країн вирішили зіграти з активістами у “ефект страуса” щодо цього питання.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/rak-788x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/rak-162x136.jpgEditorПОЛІТИКА
Ще на початку грудня минулого року активісти кількох закарпатських та західноукраїнських громадських інститутів звернулися через Генеральні консульства Угорщини та Словаччини в Ужгороді до урядів цих країн.       У зверненні громадськість просила скасувати дискримінаційний порядок перетину кордону України з Угорщиною та Словаччино, під час якого українців поміщають у окремі смуги і тримають...

Comments

comments