Про це щойно повідомили на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” представники націоналістичного руху “Карпатська Січ”. У повідомленні йдеться про конференцію на тему утисків угорської нацменшини на Закарпатті. дійство відбувалося у маєтку колишнього керівника “Партії регіонів” на Закарпатті, нинішнього депутата Закарпатської облради від “Опозиційного блоку” Олександра Ледиди “Золота гора”.

“УВАГА! ВАЖЛИВО! РЕПОСТ!

В Закарпатськвй області у ресторанному комплексі Золота Гора Націоналістичним рухом Карпатська Січ зірвано антиукраїнську фейкову конференцію, замовлену з Москви, організатором якої виступив мешканець окупованого міста Донецька.

Конференція мала відбутись нібито від імені угорської меншини Закарпаття, яка нібито категорично виступає проти використання української мови у навчальному процесі, також мали лунати звинувачення витиску угорців тощо. Деталі згодом. На місці вже працює СБУ П.с. Відео без звуку, це початок конференції”, йдеться у повідомленні.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/Безымянный-1.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/Безымянный-1-162x136.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
Про це щойно повідомили на своїй сторінці у мережі 'Фейсбук' представники націоналістичного руху 'Карпатська Січ'. У повідомленні йдеться про конференцію на тему утисків угорської нацменшини на Закарпатті. дійство відбувалося у маєтку колишнього керівника 'Партії регіонів' на Закарпатті, нинішнього депутата Закарпатської облради від 'Опозиційного блоку' Олександра Ледиди 'Золота гора'. 'УВАГА! ВАЖЛИВО!...

Comments

comments