На адресу видання надійшов лист від представників русинських організацій області в якому вони звертаються до русинської громади та зазначають, що відмежовуються від проведення Диспуту організованого в м.Ужгороді Іваном Данацком. Далі мовою оригіналу:

“Шановна русинська громадо!

19 лютого 2018 року анонсовано проведення русинського заходу названого «Диспутом» з питань культурного життя русинів Закарпаття. Ми, представники русинських організацій заявляємо, що сам процес анонсування та проведення акції, а також проголошений організатор заходу, який до сих пір не представляв жодну з русинських організацій не можуть принести вирішення всіх можливих проблем спільного існування русинів в Україні, а й поглиблять всі ті непорозуміння спровоковані недалекоглядними та дискредитаційними заявами окремих представників русинства на початковому етапі україно-російського конфлікту 2014 року.

Ми підтримуємо необхідність діалогу з питань визнання русинської національності яке є актуальним на даний час. Ми вели і будемо вести діалог з владою держави у правовому полі. Але той факт, що започаткований діалог вже розпочався з загострення конфронтації з владою, а також те, що  запланована акція від імені русинів не сприймається серед русинів краю як першочергова та така, що призведе по поглиблення діалогу, МИ ВІДМЕЖОВУЄМОСЬ від проведення  зібрання анонсованого на 19 лютого в м.Ужгороді, бо вважаємо, що цей «Диспут» призведе до деструктивних наслідків.

Будьмо уважні і мудрі.  Бо будь-які поспішні кроки, які розпочались з конфронтації тільки нашкодять русинській нації.  Шлях шантажу та ультиматумів – шлях в нікуди.”

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/РУСИНИ-745x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/РУСИНИ-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
На адресу видання надійшов лист від представників русинських організацій області в якому вони звертаються до русинської громади та зазначають, що відмежовуються від проведення Диспуту організованого в м.Ужгороді Іваном Данацком. Далі мовою оригіналу: 'Шановна русинська громадо! 19 лютого 2018 року анонсовано проведення русинського заходу названого «Диспутом» з питань культурного життя русинів Закарпаття....

Comments

comments