У світлі останніх неспокійних тижнів, що відзначилися відвертими провокаціями проти угорців Закарпаття, жителі краю насторожено, чи то навіть з острахом сприймають будь-які події, котрі вирізняються з розміреного життя краю.

І от сьогодні ЗМІ знову повідомили обурливу новину – вночі в Берегові побили 9 автівок, при чому вандали обирали виключно авто з угорською реєстрацією. «Співпадіння? Не думаю!» Та ось що найбільш цікаво.

Проаналізувавши відеозапис спроби підпалу будівлі ТУКЗ в Ужгороді   пропутінськими іноземцями та відео побиття автомобілів у Берегово , о око впадає одна спільна деталь – спершу зловмисники шкодять майно, а потім відзнімають свої «досягнення» на камеру (напевно, щоб переслати замовникам «звіт»). Висновок напрошується сам по собі – в обидвох випадках вандали-провокатори діяли за одним і тим же сценарієм. Тож очевидним є те, що всі ці події не є випадковими і вчинені третьою стороною у власних інтересах – розбурхуванні міжнаціонального конфлікту в Закарпатті.

Попри це – офіційний Будапешт вже встиг «охрестити» побиття автомобілів з угорською реєстрацією огидним актом залякування закарпатських угорців, що доводить необхідність присутності спеціальної групи спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) на Закарпатті.

Висновки, що випливають з цієї заяви є настільки очевидними, що не потребують щоб на них наголошували.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/378907.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/378907-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
У світлі останніх неспокійних тижнів, що відзначилися відвертими провокаціями проти угорців Закарпаття, жителі краю насторожено, чи то навіть з острахом сприймають будь-які події, котрі вирізняються з розміреного життя краю. І от сьогодні ЗМІ знову повідомили обурливу новину – вночі в Берегові побили 9 автівок, при чому вандали обирали виключно авто...

Comments

comments