Днями у мережі «Ютуб» поширили відео зі «спілкуванням» хустських правоохоронців із водієм, котрий зупинився і вирішив з’ясувати мету патрулювання поліцейських на околиці міста. В результаті, як видно з відео, один із поліціянтів спочатку вдарив чоловіка дверима авто а потім його ж кілька чоловік у поліцейській формі «відмасажували» колективно…

Очевидно, поліцейським дуже не сподобалося запитання чоловіка про мету їхньої стоянки карй дороги за містом. Відтак вони спочатку ігнорували його запитання, потім стали сміятися, а відтак, як видно з відео, утрьох почали заламувати цікавому чоловіку руки. У процесі розправи над громадянином, останній, очевидно, від болю кричав «Нирки!». Правоохоронці ж у відповідь одягли на чоловіка кайданки і сказали,: «Зараз ти побачиш…». З відео зрозуміло, що відтак чоловіка повезли у райвідділ поліції.

Майже одразу після інциденту з’явилася реакції й Головног Управління національної поліції у Закарпатській області. Зокрема прес-служба цієї структури повідомила, що правоохоронці проводять перевірку, у ході якої буде з’ясовано всі обставини ситуації за участі мешканця Тячівщини та хустських поліцейських.

Представники Ситуаційного центру ГУНП в Закарпатській області у мережі Інтернет виявили відеозапис, на якому зафіксовано суперечливу розмову між мешканцем Тересви Тячівського району та працівниками поліції, які спостерігали за дотриманням правил безпеки дорожнього руху на Хустщині. Після спілкування з правоохоронцями зазначений громадянин звернувся з заявою до Тячівського відділу поліції.

Керівництво ГУНП в Закарпатській області за фактом описаним у заяві розпочало службове розстеження. Правоохоронці встановлять обставини та причини, після чого про результати перевірки, ми сповістимо громадськість.

Закарпатська поліція реагує на всі зауваження щодо роботи правоохоронців, дбає про правопорядок на вулицях міст та продовжує роботу у посиленому режимі. Все це – для того, аби закарпатці та гості краю почувалися тут безпечно, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/Безымянный-1060x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/Безымянный-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛСОЦІО
 Днями у мережі «Ютуб» поширили відео зі «спілкуванням» хустських правоохоронців із водієм, котрий зупинився і вирішив з’ясувати мету патрулювання поліцейських на околиці міста. В результаті, як видно з відео, один із поліціянтів спочатку вдарив чоловіка дверима авто а потім його ж кілька чоловік у поліцейській формі «відмасажували» колективно… Очевидно, поліцейським...

Comments

comments