У світлі останніх подій у нашій мультикультурній та мультиетнічній області, очільник закарпатської ОДА Генадій Москаль прийняв вольове рішення та заборонив використання масок-балаклав, які приховують обличчя, під час проведення масових заходів. Проте, така губернаторська ініціатива була сприйнята досить неоднозначно. Одні, як то одіозний Віктор Русин, вирішили зініціювати прийняття такого рішення аж на загальноукраїнському рівні, тобто, законодавчо врегулювати питання заборони різних деідентифікаторів під час протестів, інші – всіляко противляться цьому. І все б нічого, якби не одне але… Законотворча ініціатива пана Русина зовсім «трішечки» суперечить основоположним правам людини, наприклад, праву на вільне вираження своїх поглядів і переконань. А воно ж червоною лінією прописане в усіх фундаментальних міжнародних нормах. Проте де «#сам_собі_пан» Віктор Русин, а де якісь там плюгаві норми міжнародного права – це величини, котрі неможливо співставляти.

Генерал-майор Василь Вовк висловив свою думку з приводу можливої заборони на законодавчому рівні – “Я не прихильник. Знаю, знайти особу, яка була у балаклаві – не дуже велика проблема. А от обмеження прав і свобод громадян – то дуже велика проблема”

Та мова піде про інших – тих, котрі «всіляко противляться». Так от на Facebook-сторінці націонал-патріотів з «Карпатської січі» з’явилася заява про те, що «диктаторські закони режиму Януковича намагаються реанімувати». Далі ми надамо її повний текст, а рішення про те, на чиїй Ви стороні прийдеться приймати вже самостійно! 

Пряма мова:

Диктаторські закони режиму Януковича намагаються реанімувати

Один із головних дестабілізуючих Срібну Землю осіб, опоблоківець, Віктор Русин ініціює розглянути проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо необхідності законодавчого врегулювання питання організації та проведення мирних зібрань», в якому прагнуть заборонити право людини на анонімність.

Викликано це наростанням націоналістичної сили Закарпаття, зокрема маршем чорної колони до річниці проголошення Карпатської України. У зверненні наголошується на тому, що виключно завдяки оперативності поліції вдалося уникнути “провокацій радикалів”, натомість сама поліція не склала жодного протоколу чи звіту про порушення порядку. Усе це спекуляції представників антиукраїнської влади, котрі бояться будь-якого прояву націозахисних дій. Достеменно відомо, що проплачені “тітушки”, яких звозили з цілого Закарпаття та інших куточків України в Ужгород під прикриттям мали чинити провокації та сіяти міжнаціональну ворожнечу. В Берегові, наприклад, їм вдалось створити картинку з побиттям авто на угорських номерах. І саме наші групи – групи націоналістів – охороняли і чергували біля всіх визначних для нації місць : могил, скверів тощо, аби протидіяти їх провокаціям. Зазначемо, що правоохоронні органи також доклали зусиль в захисті Національної гордості України.

Натомість Русин (який, до слова, вітав Путіна із переобранням) дякував своїм “реальним пацанам”. Питання : кому і за що? Чи не він сам належить до виконавців антиукраїнських замовлень російських діячів?

Чому досі відсутній, наприклад, чіткий закон щодо протидії та кримінальної відповідальності за різні прояви сепаратизму, закликів до автономії? Хіба це не нагальна проблема в Закарпатті? Чому покарання за такі дії – максимум вручення підозри, а далі справи глохнуть? Може, Москалю, Русину та їм подібним це вигідно і вони співпрацюють із РФ? Натомість націоналісти – їх пряма загроза. А підконтрольні їм ЗМІ формують думку населення про небезпечність тих єдиних, хто їх справді захищає та горить ідеєю вільної України.

Наш стиль, наші балаклави, наш чорний колір – символ. Символ боротьби, жертовності, готовності полягти за вищі ідеали. Ми є тими, хто власною кров’ю виборювали право української нації на життя на Майдані, на східному фронті, на вулицях міст. Проти нас завжди велись репресії, адже ми є непідконтрольні владі.

Ми маємо право на слово і на протест. Кілька років тому в цих балаклавах сотні націоналістів стояли на смерть проти беркутів, а пізніше в тих самих балаклавах тримали східні рубежі. Для багатьох з нас балаклави є захистом від репресій з боку системи. І саме тому вони прагнуть зняти їх нас.

Цей проект-звернення є лакмусовим папером для усвідомлення справжньої ситуації в області : того, що владу Закарпаття складають люди Медведчука. І його прийняття стане прямим тому доказом. Адже Карпатська Січ своєю діяльністю вставляє палки в колеса їх намірам дестабілізації області та всіляко протидіє їх найманим сепаратистам.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/29541576_362266427591395_2831446274686049030_n-900x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/29541576_362266427591395_2831446274686049030_n-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
У світлі останніх подій у нашій мультикультурній та мультиетнічній області, очільник закарпатської ОДА Генадій Москаль прийняв вольове рішення та заборонив використання масок-балаклав, які приховують обличчя, під час проведення масових заходів. Проте, така губернаторська ініціатива була сприйнята досить неоднозначно. Одні, як то одіозний Віктор Русин, вирішили зініціювати прийняття такого рішення...

Comments

comments