«Ось ці чарівні краєвиди Ужгорода належать віднедавна сім’ї голови Закрпатського Апеляційного суду – Ганні Фазикош», — розповідає громадський активіст Віталій Грегор, на відео, знімаючи елітну землю у мікрорайоні БАМ Ужгорода.

30 сотин землі в елітному мікрорайоні УжНУ обласного центру Закарпаття, вартістю щонайменше 2 млн грн, з’явилися на початку 2016 року у власності судді Ужгородського міськрайсуду Олексія Фазикоша, його батька екс-судді Закарпатського обласного суду Василя Фазикош та матері Ольги Фазикош.

Розмір офіційного річного доходу, згідно декларацій на сайті НАЗК, в сукупності їх трьох, складає близько 500 тис. грн, а в попередні роки ще менше. Тобто якщо не їсти, не сплачувати за комунальні послуги в 3-х мільйонному будинку, не платити за паливо для своїх дорогеньких авто (Mitsubishi Outlander, 2013 р.в., Peugoet 207, 2012 р.в.), то десь за 4 роки може й можна б було заробити на ці ділянки..

А як виявилось, 30 сотин вищезазначеної землі громади Ужгорода, з тими ж порушеннями й корупційною схемою із «піджаками», були отримані родиною голови апеляційного суду на тій же скандальній сесії міськради 9 листопада 2015 року, на якій ьезоплатно передано оскаржувальні 10 сотин мешканцю львівщини біля Боздошського парку.
За матеріалами Віталія Грегора

Активіст також пригадує історію 30 травня 2017 року, коли із двогодинним запізненням апеляційний суд за участі голови суду Ганни Фазикош скасував рішення Ужгородського міськрайсуду від 23 грудня 2016 р., яким було скасовано рішення міськради обласного центру Закарпаття, прийняте на скандальній “замінованій” сесії 9 листопада 2015 р., а громаді Ужгорода повернуто право власності та земельну ділянку площею 0,10 га вартістю 782 тис. 960 грн.

Йдеться про ділянку в санітарно-захисній зоні промислового заводу «Гроклін-Карпати» на Слов’янській набережній в мікрорайоні «Боздош».

Рішенням скандальної “замінованої” сесії Ужгородської міської ради 9 листопада 2015 року No1885 (п.1.83) дану земельну ділянку площею 0.10 га було БЕЗОПЛАТНО передано у власність мешканцю Львівщини громадянину В. Кекерчень для будівництва.

До чого тут династія Фазикош?)

Все дуже просто. За дивним збігом обставин на цій же скандальній сесії міськради родина голови Апеляційного суду отримала через «піджаків» 3 земельні ділянки (!!) в елітному мікрорайоні Ужгорода.

А саме, згідно з п. 1.32, 1,37, 1,45 рішення No1882 від 09.11.2015 р. громадянам Ломазі О.Е., Дешко В.В., Дешко Л.В. були всупереч генплану і БЕЗОПЛАТНО передані земельні ділянки на вул. Університетській для індивідуального будівництва по 0,10 га кожна.

В одного нотаріус, в один день, а саме 26.02.2016 р., всі три ділянки були переоформлені шляхом продажу по 79 тис. грн кожна родині Г.Фазикош: брату – судді Ужгородського міськрайсуда Олексію Фазикош, батькові – екс-судді Закарпатського обласного суду, а нині викладачу УжНУ, Василю Фазикош та матері-пенсіонеру – Ользі Фазикош.

Постає питання: чому маючи фактично пряму зацікавленість у скасуванні рішення суду 1-ї інстанції, вона не заявила собі відвід?)

“Скоріш за все ці ділянки були «подаровані» голові обласного суду Г.Фазикош фактично взамін на подальший «захист» нею в судах всіх земельних ділянок, виділених по корупційній схемі з “піджаками” на тій скандальній сесії міськради з порушеннями, як і її сім’ї.

Відтак, вважаю, що це має стати підставою для негайного реагування компетентних органів щодо прийняття завідомо неправосудного рішення, не усунутого нею конфлікту інтересів шляхом заявлення самовідводу або окремої думки як зацікавленої особи, нехтування прямих норм законодавства і інтересів громади Ужгорода в цілому”, – констатує ужгородський активіст В.Грегор.

Статки судді Фазикош Ганни Василівни

Журналісти PROSUD провели розслідування як живе представниця феміди – Ганна Василівна Фазикош."Суддя Фазикош Г.В. володіє земельною ділянкою площею 10 соток та будинком поблизу Ужгорода площею 255м2, які вона зазначила у своїй декларації, а Державний земельний кадастр та реєстр речових прав на нерухоме майно нам цю інформацію підтвердили."Журналісти знайшли даний будинок судді Фазикош в с.Минай під Ужгородом, який вона, до речі, набула у власність на підставі договору дарування і договору про поділ майна.За даними PROSUD станом на серпень 2016 року ціна подібного маєтку складала близько 150 тис.$ або 3,75 млн.грн.Очевидно, що голова Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош живе невідповідно до своїх статків, зазначених у декларації.До речі, на цій же вулиці, буквально в 80 метрах, розташований і будинок на 294м2 батька Ганни Василівни, Фазикоша Василя Георгійовича, що все життя пропрацював суддею та викладачем ВНЗ, тобто, як і дочка, не мав можливості займатися бізнесом чи іншою комерційною діяльністю.#фазикош #корупція

Опубліковано Правосуддя в Закарпатській області 17 квітня 2018 р.

EditorКРИМІНАЛСОЦІО
«Ось ці чарівні краєвиди Ужгорода належать віднедавна сім’ї голови Закрпатського Апеляційного суду - Ганні Фазикош», — розповідає громадський активіст Віталій Грегор, на відео, знімаючи елітну землю у мікрорайоні БАМ Ужгорода. 30 сотин землі в елітному мікрорайоні УжНУ обласного центру Закарпаття, вартістю щонайменше 2 млн грн, з’явилися на початку 2016 року...

Comments

comments