43-річний словак Ярослав Стрічек публічно у мережі “Фейсбук” погрожує фізичною розправою голові створеної на Закарпатті ГО “Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто” Роману Тузяку за антипутінські настрої.

Про це пише сам Роман Тузяк, додаючи ілюстрації погроз у вигляді скрін-шотів.

“Словак за царя Путіна і расіюшку погрожує мені в приват. При чому родиною і друзями (в дальших повідомленнях). От такі от в нас сусіди”

До слова, на таку агресію Роман натрапив після того, як спробував у кількох словацьких групах розповісти, що Росія — то не Україна, і що Росія несе повну відповідальність за вторгнення на Донбасі та фінансування бойовиків з ЛНР-ДНР.  Особливої сили негатив Роман накликав на себе після цього поста:

“Велика кількість населення в сусідніх з нами країнах (Чехія, Словаччина, Угорщина) настільки оболванена ідеями “руського міра”, любові до Росєюшки і Путіна, що це не може не викликати занепокоєння. Тому є необхідність створення сайту-аналога “Миротворця”, куди будуть заноситись відомості про всіх іноземців, які симпатизують ідеям “руського міра”. Цю базу необхідно зв’язати з базою прикордонників і державний кордон України кожен такий любитель Путіна повинен проходити в особливому режимі, з детальною перевіркою мети поїздки а також надзвичайно детальним оглядом на предмет заборонених речей і засобів. Тому що кожен любитель “русского міра” це потенційний терорист”.

До слова, судячи з профілю словацького ді джея Ярослава Стрічека, який викладає прокомуністичні гасла з ностальгією про радянську Чехословаччину, він є одним із тих тисяч фінансованих РФ ботів, котрі свідомо створюють на міжнародній арені негативний імідж України.

До слова, у коментарях до посту Романа про розправу закарпатські користувачі висловили готовність у відповідь на погрози піти і розібратися з самим словаком…

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/488237_214216282038790_1059633416_n.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/488237_214216282038790_1059633416_n-162x136.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
43-річний словак Ярослав Стрічек публічно у мережі 'Фейсбук' погрожує фізичною розправою голові створеної на Закарпатті ГО 'Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто' Роману Тузяку за антипутінські настрої. Про це пише сам Роман Тузяк, додаючи ілюстрації погроз у вигляді скрін-шотів. 'Словак за царя Путіна і расіюшку погрожує мені в приват. При чому родиною...

Comments

comments