29 травня 2018 року на центральній дорозі села Сасово, Виноградівського району (біля магазину «АБС Назаренко») зібрались місцеві жителі на акцію з вимогами проведення ремонту місцевих автошляхів.

Люди стоять мирно й організовано, все як і було анонсовано. До них приїхав начальник місцевої поліції зі своїм заступником, котрі зафіксували порядок під час акції. Однак керівництво району та чиновники РДА до місцевих жителів так і не з’явились, – зазначив у коментарі голова села Сасово Василь Клюса.

Як відзначають місцеві селяни, якщо їхні вимоги щодо організації проведення ремонту не будуть почуті, то в подальшому вони перекриють міст. Також на акцію до жителів Сасова планують приєднатись і мешканці Веряці.

Тим часом, міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час спільного брифінгу із очільником «Укравтодору» Славоміром Новаком, який відбувся 29 травня 2018 року в Міністерстві повідомив, що наша область є лідером з використання коштів Дорожнього Фонду.

«Щодо темпів робіт в областях по дорогам державного значення аутсайдерами залишаються такі області: Житомирська – 3%, Сумська – 7%, Полтавська –  8%, Чернівецька – 8%, Херсонська – 9%, Рівненська – 9%. Найкращі темпи демонструють: Запорізька  – 46%, Тернопільська – 40%, Івано-Франківська – 37%, Закарпатська – 36,5%, Кіровоградська – 35%, Дніпропетровська – 34%, Одеська – 32%.» – зазначив міністр.

Тут то й диву дивуєшся – серед темпів робіт на папері ми в лідерах, а в реалії люди з безвиході перекривають дороги.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/дороги2.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/дороги2-162x136.jpgоглядачСОЦІО
29 травня 2018 року на центральній дорозі села Сасово, Виноградівського району (біля магазину «АБС Назаренко») зібрались місцеві жителі на акцію з вимогами проведення ремонту місцевих автошляхів. Люди стоять мирно й організовано, все як і було анонсовано. До них приїхав начальник місцевої поліції зі своїм заступником, котрі зафіксували порядок під час акції. Однак...

Comments

comments