Днями стало відомо, що на Хустщині прокуратура спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Національної поліції України викрили інспектора Управління держпраці при отриманні хабара у 300 дол США. 

Гроші інспектор вимагав та отримав від місцевого підприємця за непритягнення його до адміністративної відповідальності за неоформлення найманого працівника.

Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Першим про це у мережі “Фейсбук” повідомив громадський активіст з Хуста Роман Келемен і підкріпив повідомлення відповідними фото.

Згодом у коментарях до цієї публікації користувач Володимир Гук написав, що у спарві затримали і громадського активіста, голову ГО “Громадський контроль Закарпаття” та громадського формування  “Апологет” Федір Щубер.

Аналізуючи профіль у “Фейсбуці” Федора Щубера, помічаємо, що останнім часом він захищав громадянина одного з сіл Виноградівщини (імені не вказував)  щодо порушення його права на працю з боку підприємства “Джентерм” більш відомого у Виноградові, як “Автомотив Україна”.

У коментарі нашому виданню пан Федір повідомив: “Так, мені відомо, що він є затриманий.Того ж дня він приїзжав у Виноградів по моєму зверненні щодо порушень трудового законодавства в ТОВ”Джентерм Україна”(найбільше підприємство на Виноградівщині). Після чого він поїхав на Хуст,  де  і був затриманий Хустською місцевою прокуратурою разом із поліцією. Я надав письмовий запит до прокуратури області і до ГУНП про надання письмової відповіді з даного питання. Під час участі в розгляді нашого звернення представник ГУ Держпраці в Закарпатській області попросив із ним зробити селфі для підтвердження про здійснення ним відповідної перевірки”.

На фото: Справа — Федір Щубер і працівник Управління Держпраці зліва

 

У свою чергу заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик повідомив groza-news, що прикрий факт затримання їхнього працівника на Хустщині таки був. Він також повідомив, що пан Щубер не має жодного відношення до Управління Держпраці, окрім того, що пише численні скарги. Більше інформації про дані затриманого пан Василь не надав.

Досудове розслідування доручено слідчому відділу Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/35646866_1736826673060082_5465463269911166976_n-960x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/35646866_1736826673060082_5465463269911166976_n-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛСОЦІО
Днями стало відомо, що на Хустщині прокуратура спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Національної поліції України викрили інспектора Управління держпраці при отриманні хабара у 300 дол США.  Гроші інспектор вимагав та отримав від місцевого підприємця за непритягнення його до адміністративної відповідальності за неоформлення найманого працівника. Службову особу затримано...

Comments

comments