1 липня по обіді в Берегові на вулиці Тіноді неподалік місця компактного поселення ромів, було знайдено місцеву ромку з наявними ножовими пораненнями.  Медики, котрі прибули до місця трагедії, намагались реанімувати потерпілу, однак остання померла в реанімобілі дорогою до лікарні.


Як стало відомо з джерел у органах ГУНП у Закарпатській області, як основну версію вбивства правоохоронці розглядають конфлікт на побутовому рівні. Деталі інциденту поліція офіційно не наразі оприлюднює.

Однак, наразі відомо і про розгляд можливих версій інциденту стосовно так званого «зовнішнього сліду» та вбивства на етнічному грунті.  Однак, під час відпрацювання місця злочину та опитування місцевих мешканців силовики не виявли жодних сторонніх осіб, які б перебували в ромському поселенні в день інциденту. Зі слів поліціантів, опитувані місцеві роми  не були відкритими у спілкуванні і намагались приховати певні деталі події.
Наразі ж усі зібрані поліцією докази вказують на вбивство ромки внаслідок конфлікту на побутовому рівні.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/IMG_9748.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/IMG_9748-162x136.jpgоглядачСОЦІО
1 липня по обіді в Берегові на вулиці Тіноді неподалік місця компактного поселення ромів, було знайдено місцеву ромку з наявними ножовими пораненнями.  Медики, котрі прибули до місця трагедії, намагались реанімувати потерпілу, однак остання померла в реанімобілі дорогою до лікарні. Як стало відомо з джерел у органах ГУНП у Закарпатській області,...

Comments

comments