Про запланований візит групи американських лікарів, які розпочнуть безкоштовні прийоми з завтрашнього дня  в м. Мукачево, повідомив громадський активіст Віталій Грегор.

З його ж повідомлення стає відомо, що прийом відбуватиметься  в приміщенні благодійного фонду «Доторкнись життя» за адресою: м.Мукачево, Я.Каменського, 64 (навпроти педучилища).

Дивує те, що анонс цієї події в ОДА запланований за день до початку роботи місії. Невже не можливо завчасно повідомити громадськість про заплановані благочинні заходи. Адже послугами американських волонтерів, могли б скористатись і жителі далеких сіл області до яких інформація доходить з значним запізненням.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/item-2349137881.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/item-2349137881-162x136.jpgоглядачСОЦІО
Про запланований візит групи американських лікарів, які розпочнуть безкоштовні прийоми з завтрашнього дня  в м. Мукачево, повідомив громадський активіст Віталій Грегор. З його ж повідомлення стає відомо, що прийом відбуватиметься  в приміщенні благодійного фонду «Доторкнись життя» за адресою: м.Мукачево, Я.Каменського, 64 (навпроти педучилища). Дивує те, що анонс цієї події в ОДА...

Comments

comments