Як пригадуємо минулорічна зима завдавала багато клопоту закарпатцям. Льодохід який є традиційним для річки Уж, на початку лютого 2017 пошкодив опори мосту, що сполучає два береги в обласному центрі.

Ця подія набула не аби якого резонансу, були заспокійливі заяви про обстеження мосту та його подальшої реконструкції.

Втім про ремонт пошкодженого мосту, який є основною транспортною артерією міста, за півторарічний термін здається всі забули. Як бачим, в міських чиновників руки доходять тільки до ремонту тротуарів та викладання їх бруківкою сумнівної якості- для цього знаходяться мільйони гривень бюджетного фінансування.

Ото ж приходиться тільки сподіватись, що опори мосту витримають черговий льодохід та не обваляться, забравши з собою чергових жертв людської халатності.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/міст-ужгород.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/міст-ужгород-162x136.jpgоглядачСОЦІО
Як пригадуємо минулорічна зима завдавала багато клопоту закарпатцям. Льодохід який є традиційним для річки Уж, на початку лютого 2017 пошкодив опори мосту, що сполучає два береги в обласному центрі. Ця подія набула не аби якого резонансу, були заспокійливі заяви про обстеження мосту та його подальшої реконструкції. Втім про ремонт пошкодженого мосту,...

Comments

comments