Днями стало відомо, що колишній міністр МЗС часів Януковича Леонід Кожара збирається до нашого краю для презентації прототипу парії СДПУ (о), але вже під замаскованою назвою ППСУ (Політична Партія соціалісти України), яка об’єднує таких же прихильники антимайдану з близького оточення екс-президента-втікача.

У підтвердження цієї події, майбутній закарпатський лідер ППСУ Олексій Фазекош на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» пише:
“Сьогодні у мене відбулась зустріч з лідером соціалістичної партії України, екс-Міністром закордонних справ, безспірним лідером українського лівого руху – Леонідом Кожарою. В результаті розмови прийшли до висновку про необхідність співпраці на шляху розбудови Соціалістичної партії України, як лівоцентриської партії європейської орієнтації”, – йдеться у дописі Олексія Фазекоша.
“Я прийняв пропозицію очолити регіональну партійну організацію на Закарпатті. Незабаром буде проведена обласна партійна конференція на яку приїде лідер Соціалістичної партії Леонід Кожара”, – додав Фазекош.
В одному з своїх багаточислених інтерв’ю Фазекош, який в хороших відносинах з міською владою Мукачева (Мер Мукачева Андрій Болога, який являється сином нардепа Віктора Балоги)  заявив, що дуже добре відноситься до обласної влади. Це дещо дивно виглядає, адже на Закарпатті і діти знають, що одночасно дружити і з тими і з іншими неможливо.
Відомо також, що днями в Мукачеві має відбутися з’їзд ППСУ, де колишній міністр Віктора Януковича, Леонід Кожара представить Олексія Фазекоша як лідера ППСУ в Закарпатті.

Нагадаємо, що раніше Кожара під приводом скрутного становища нацменшин на Закарпатті проводив, як потім написали проросійські ЗМІ, “масовий захід” 25 вересня 2016 року. Тоді запустити у краї хвилю невдоволення ніби то скрутним становищем нацменшин не вийшло. Та й на подію відреагувало всього кілька русинів і по одному учаснику від угорської та румунської меншин.

Зараз же той факт, що розбудова прототипу СДПУ(о) у області відбувається з Мукачева, дає змогу говорити про причетність до цього процесу закарпатського нардепа Віктора Балоги. Чому? По-перше, Олексій Фозекош є близьким приятелем родини Балог. А по-друге — у Мукачеві жодна політична подія не проходить без відома вже згаданої сім’ї. По-третє, у Віктора Балоги є свої рахунки з владою після «розлучення» з партією влади БПП, коли він не виправдав довіру гаранта у вигляді підтримки закарпатців на останніх президентських і парламентських виборах.

Стосовно ж портрета Кожари, то напередодні вже згаданого «великого форуму» нацменшин минулого року голова Закарпатської ОДА попередив СБУ про його особу та потенційну загрозу провокацій з боку цього екс-чиновника. (фото зі згаданого заходу)

Раніше ЗМІ також повідомляли про замовні матеріали, які мали готувати грунт для супротиву нацменшин, у тому числі і піар тих же “Соціалістів” напередодні форуму нацменшин на Закарпатті.

У додачу, у мережі легко можна знайти купу текстового і відеоматеріалу, де Кожара відкрито проявляє свою нелюбов до України. Наприклад, на цьому відео екс-регіонал виступає з критикою щодо учасників Революції гідності.

В сюжеті наступного відео Леонід Кожара перебуваючи в Німеччині, критикує українську армію та західних союзників, які надають Україні зброю для зихисту суверенітету та незалежності.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/Фото-0152-1060x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/Фото-0152-162x136.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
Днями стало відомо, що колишній міністр МЗС часів Януковича Леонід Кожара збирається до нашого краю для презентації прототипу парії СДПУ (о), але вже під замаскованою назвою ППСУ (Політична Партія соціалісти України), яка об’єднує таких же прихильники антимайдану з близького оточення екс-президента-втікача. У підтвердження цієї події, майбутній закарпатський лідер ППСУ Олексій...

Comments

comments