У Берегівській обласній психіатричній лікарні силоміць усупереч рішенню Закарпатського апеляційного суду утримують чоловіка  з Тячівщини. Про це повідомляє правозахисник Наталія Дбчак, звертаючись до берегівської місцевої та обласної прокуратури. 

У доповнення Наталія ілюструє рішення Апеляційного суду та вибірки з апеляційної скарги, з якої стало відомо, що людину ушпиталили до психлікарні у незаконний спосіб.

Також правозахисник акцентує на тому, що експертиза госпіталізованого показала, що він перебуває у адекватному для суспільства стані і не потребує психіатричного лікування.

Із заяви стає також відомо про процесуальні порушення з боку прокуратури Берегівського району та Закарпатської області.

До слова,  Наталія Дубчак каже, що родичі незаконно ушпиталеного неодноразово зверталися до головного лікаря тетяни Алмашій, Берегівської та обласної прокуратури з проханням звільнити людину і проконтролювати виконання рішення суду. Але для прокурорів та головлікаря рішення суду — не документ.

Отож, за прокурорського сприяння у вигляді бездіяльності Тетяна Алмашій на свій розсуд може утримувати в психлікарні здорову людину.

Як стало відомо редакції, кілька годин тому після надання правозахисником публічності цій справі, гловлікар погодилася відпустити чоловіка з рідними додому. Однак, як каже пані Наталія, слова не дотримала.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/p_82341_1_slidertop2.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/p_82341_1_slidertop2-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛСОЦІО
У Берегівській обласній психіатричній лікарні силоміць усупереч рішенню Закарпатського апеляційного суду утримують чоловіка  з Тячівщини. Про це повідомляє правозахисник Наталія Дбчак, звертаючись до берегівської місцевої та обласної прокуратури.  У доповнення Наталія ілюструє рішення Апеляційного суду та вибірки з апеляційної скарги, з якої стало відомо, що людину ушпиталили до психлікарні у...

Comments

comments