Як і передбачалось сьогодні в Мукачево конференція новоствореної структури «Соціалістів», під керівництвом екс міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, не обійшлась без ексцесів.

Ще напередодні ввечері лідер руху «Карпатська січ» Тарас Деяк попередив про наміри членів структури контролювати проведення конференції на яку мав прибути одіозний Леонід Кожара: «Олексій Фазекош планує презентувати політичну партію ППСУ (Політична Партія соціалісти України). На зустріч має приїхати лідер лівого руху, антиукраїнський діяч – Леонід Кожара, що був очільником МЗС за часів Януковича. Ми будемо спостерігати за ситуацією та риторикою на цьому заході і запевняємо, що наша реакція у випадку антиукраїнської чи антинаціональної пропаганди буде максимально жорсткою».

Реакція не забарилась. У відповідь помічник Олексія Фазекоша –  Сергій Носалюк розмістив в мережі Фейсбук допис у якому наполягає на співпраці націоналістів з спецслужбами: «Просинаюсь і бачу, що шосте управління СБУ отримало наказ від свого начальства вчинити провокацію на Конференції політичної партії СОЦІАЛІСТИ, яка проходитиме сьогодні о 12 годині в місті Мукачеві, в готельно-ресторанному комплексі “Фердинанд”.
Ці прихвостні режиму Порошенка, разом зі своїми господарями, чудово розуміють, що час їхнього диктату спливає, а тому вони всіляко намагаються протистояти будь-якій, відмінній від провладної, політичній силі. Заради цього вони ладні ще більше дестабілізувати ситуацію як на сході України, так і на її західних кордонах. Саме з цією метою на Закарпатті, системно та систематично поширюються міфи про сепаратистські настрої, які начебто присутні в політичних колах краю. На мою думку, це робиться для того, щоб у вказаний режимом час Ч, “підпалити Рейхстаг” і під цим приводом проголосити в Україні вже не завуальовану, а відкриту диктатуру.
Саме тому, я закликаю журналістів краю прибути на цей захід, щоб, залишаючись нейтральними спостерігачами, задокументувати злочини режиму.»

Як стало відомо конференція таки була зірвана – в поліцію поступив дзвінок про замінування приміщення готелю Фердинанд. Очевидці вказують на, що конференція посилено охороняється  працівниками поліції а опоненти проведення   конференції наголошували на тому, що в них враження ніби «Соціалісти» винайняли  поліцію як приватну охорону.

 

Хто ж замінував приміщення готелю до цих пір невідомо. Одні подейкують, що ймовірно патріотичні сили бачучи, що місцева поліція і місцева влада охороняє учасників конференції та розуміючи безперспективність  «конструктивного діалогу» з ідеологічними опонентами вдалась до альтернативних заходів. Серед інших очевидців побутує думка, що повідомлення  про «замінування» може бути здійснено з оточення  О.Фазекоша, оскільки саме це йому на руку. Він і попередньо зазначав про можливість зриву конференції націоналістами і намагався їх на це спровокувати. Це ж стало доказом його слів.

Тут то слід очікувати реакції російських ЗМІ які отримали чудовий матеріал для власного споживача.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/мінування-1-800x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/мінування-1-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Як і передбачалось сьогодні в Мукачево конференція новоствореної структури «Соціалістів», під керівництвом екс міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, не обійшлась без ексцесів. Ще напередодні ввечері лідер руху «Карпатська січ» Тарас Деяк попередив про наміри членів структури контролювати проведення конференції на яку мав прибути одіозний Леонід Кожара: «Олексій Фазекош планує...

Comments

comments