На Закарпатті вже вдев’яте пройшов семінар із традиційного ушу під керівництвом майстра світового рівня Му юй Чуня.

Потренуватися і дізнатися про китайські народні методи оздоровлення, як завжди, у мальовниче Буківцьово Великоберезнянського району акарпаття з’їхалося чимало охочих з різних куточків України. Серед них — і професійні спортсмени, викладачі ушу, і люди, які займаються ушу як хоббі для оздоровлення.

У такій ушу-сім’ї під егідою Всеукраїнської асоціації культури і традицій Китаю протягом тижня проходили тренування з жердинами, відпрацювання певних технік захисту зі стилів Багуа та Тайдзицюань та лекції з самомасажу.

Багато цікавого учасники семінару дізналися і з розповідей почесного президента федерації ушу Закарпаття Петра Ганчака, котрий розповів про вплив навколишнього середовища на різні структури людей з точки зору аюрведи та поділився інформацією про цілющі властивості окремих трав.

Як повідомили Groza-news, у Всеукраїнській Асоціації традицій і культури Китаю, наступний майстер-клас під керівництвом майстра Му Юйчуня пройде в Одесі з 25 по 30 серпня. Деталі щодо участі можна дізнатися за телефоном 0632299447.

 

EditorСОЦІОСПОРТ
На Закарпатті вже вдев’яте пройшов семінар із традиційного ушу під керівництвом майстра світового рівня Му юй Чуня. Потренуватися і дізнатися про китайські народні методи оздоровлення, як завжди, у мальовниче Буківцьово Великоберезнянського району акарпаття з’їхалося чимало охочих з різних куточків України. Серед них — і професійні спортсмени, викладачі ушу, і люди,...

Comments

comments