Нещодавно була проведена експериментальна поїздка двосистемного швидкісного електропоїзда «Тарпан» виробництва Крюківського вагонзаводу зі Львова в Ужгород.

Як інформують залізничники, поїзд прямував за маршрутом Львів – Лавочне – Мукачево – Ужгород.

Ця тестова поїздка була здійснена з метою визначення можливості курсування нового потяга Київ – Львів – Мукачево – Ужгород, підтвердження динамічних характеристик рухомого складу та визначення максимальних швидкостей руху.

Нагадаємо, що в березні поточного року Комітет з питань транспорту Верховної Ради рекомендував запустити новий маршрут поїздів «Інтерсіті+» з Києва до Ужгорода.

До того, у лютому, повідомлялося, що «Укрзалізниця» розглядає можливість відкриття чергового маршруту швидкісного потяга «Інтерсіті», який може з’єднати Львів і Закарпатську область.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/тарпан-700x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/тарпан-162x136.jpgоглядачСОЦІО
Нещодавно була проведена експериментальна поїздка двосистемного швидкісного електропоїзда «Тарпан» виробництва Крюківського вагонзаводу зі Львова в Ужгород. Як інформують залізничники, поїзд прямував за маршрутом Львів – Лавочне – Мукачево – Ужгород. Ця тестова поїздка була здійснена з метою визначення можливості курсування нового потяга Київ – Львів – Мукачево – Ужгород, підтвердження динамічних...

Comments

comments