Під час фестивалю “Гуцульська бриндзя” проведуть майстер-клас з приготування нетрадиційних вишуканих страв з бриндзею

Цьогоріч організатори фестивалю-ярмарку “Гуцульська бриндзя”, подарують гостям свята майстер-клас з приготування нетрадиційних страв з бриндзею, та їх безкоштовну дегустацію.

Запрошені на фестиваль шеф-кухарі зі Львова – Петро Гула, ресторан “ПСТРУГ, ХЛІБ ТА ВИНО”, Світлана Костишина, ресторація “Галицько-жидівська кнайпа ПІД ЗОЛОТОЮ РОЗОЮ” ТА “ДІМ ЛЕГЕНД”, бренд-шеф Холдингу емоцій “!FEST” Сергій Пожар, вперше продемонструють 10 страв з гуцульською овечою бриндзею за новими рецептами створеними ексклюзивно для фестивалю-ярмарку ,,Гуцульська бриндзя”. Відтак, кожен гість зможе спробувати приготувати вподобану ним страву вдома.

Метою проведення заходу, є промоція бринзі не тільки як продукту для приготування традиційних страв карпатської кухні, але і як продукту для приготування ресторанних страв.

Захід пройде за підтримки проекту ЄС “Розвиток системи географічних зазначень в Україні”.

Дата проведення: 2 вересня 2018 року
Місце проведення: парк “Буркут”, біля стенду Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів

Час проведення: 12.00 – 17.00 год.
http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/Без-названия.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/Без-названия-162x136.jpgоглядачСОЦІО
Під час фестивалю 'Гуцульська бриндзя' проведуть майстер-клас з приготування нетрадиційних вишуканих страв з бриндзею Цьогоріч організатори фестивалю-ярмарку 'Гуцульська бриндзя', подарують гостям свята майстер-клас з приготування нетрадиційних страв з бриндзею, та їх безкоштовну дегустацію. Запрошені на фестиваль шеф-кухарі зі Львова – Петро Гула, ресторан 'ПСТРУГ, ХЛІБ ТА ВИНО', Світлана Костишина, ресторація...

Comments

comments