Обласний фестиваль «Закарпатська свальба», який наразі проходить на Міжгірщині й Тячівщині, можна дивитися в онлайн трансляції за посиланням:

Таким чином до гостей фестивалю в режимі реального часу має можливість приєднатися й численна глядацька аудиторія.

Нагадаємо, що героями колоритного фестивалю, який уже втретє проводиться на Закарпатті, є реальна пара закоханих – наречена з с. Колочава (Міжгірщина) і наречений із с. Руська Мокра (Тячівщина).

 

Почалося свято у с. Німецька Мокра в «садибі молодого» (11:30). А далі весільний потяг із почесними гостями рушив лісовою дорогою за молодою у Колочаву. Дорогою на перевал Прислуп традиційно відбулося театралізоване дійство із відтворенням автентики історичних епох – від Австро-Угорщини до радянської доби.

Офіційно «Закарпатську свальбу» відкрили сьогодні о 14.00 у Колочаві у «Старому селі».

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/maxresdefault-1060x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/maxresdefault-162x136.jpgEditorСОЦІО
Обласний фестиваль «Закарпатська свальба», який наразі проходить на Міжгірщині й Тячівщині, можна дивитися в онлайн трансляції за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=cP8Aj5KLvq8 Таким чином до гостей фестивалю в режимі реального часу має можливість приєднатися й численна глядацька аудиторія. Нагадаємо, що героями колоритного фестивалю, який уже втретє проводиться на Закарпатті, є реальна пара закоханих – наречена...

Comments

comments