Проти 64-річного голови Берегівської райради Йосипа Шіна порушили кримінальну справу – за зловживання владою йому “світить” навіть тюремний термін.

                 Нарешті мажорні райрадівські акорди перетворилися у мінорні. На третьому поверсі “білого дому” в Берегові люди ходять хмурі, сумні, непривітні та маркітні. Інформація про великі та незаконні зарплати очільників Берегівської райради (голова Й. Шін, його заступник Л. Горват, керуючий справами Г. Ласлов), оприлюднена на її сесії ще у першій половині липня, отримала продовження. Хоча як не старалися в окремих правоохоронних структурах зам‘яти та нейтралізувати це ймовірне правопорушення з боку держслужбовців райради, все ж судова влада змусила їх зробити черговий крок.
                 За попередньою інформацією, Йосип Шін підозрюється у зловживанні владою або службовим становищем з корисливих мотивів. Зокрема, йдеться про захмарні надбавки та преміювання усьому апарату районної ради. Суми доходять до сорока тисяч гривень і більше. Загалом торік було виплачено 1 мільйон 238 тисяч гривень зарплати та премій. Якби платили з приватних грошей – це б іще нічого, але ж гроші з державної скарбниці – це вже серйозно.
                Як уже зазначалося, відкривати кримінальне провадження за позовом одного з депутатів районної ради у Берегові відмовились. Довелося звертатися до суду в обласному центрі, який своїм рішенням зобов‘язав розкрутити ці нібито ліві “доплати та винагороди”. Але перед цим, за традицією, до голови райради навідаються обласні ревізори, які ретельно перевірять, чи й насправді цей керівник діяв за власним розсудом. Ще з цього приводу заставлять його написати пояснення тощо. Так кажуть у слідстві поліції.
                Отже, у цій владній структурі, як розповідають компетентні особи, очікується “великий шмон”. Слід зауважити, що дотепер жоден голова райради із шістьох попередніх, не мав справи зі слідчими у правоохоронних структурах. Пан Шін, як виявилося, став у цьому аспекті дебютантом.
                Справу проти цього районного панства розглядатимуть в Ужгороді.
Міклош ЛАСЛОВ  для Groza-news.com.ua
http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Шін-у-роботі.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Шін-у-роботі-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛ
Проти 64-річного голови Берегівської райради Йосипа Шіна порушили кримінальну справу – за зловживання владою йому 'світить' навіть тюремний термін.                  Нарешті мажорні райрадівські акорди перетворилися у мінорні. На третьому поверсі 'білого дому' в Берегові люди ходять хмурі, сумні, непривітні та маркітні. Інформація про...

Comments

comments