Відповідну заяву оприлюднив прес-центр Угорської Ліберальної партії.

“Партія впевнена, що якомога скоріший вступ України в НАТО в інтересах Угорщини та закарпатської угорської громади. Ми погоджуємось із урядом Орбана щодо того, що український освітній закон матиме негативний вплив на становище наших співвітчизників, які проживають на території нашого східного сусіда, але водночас вважаємо, що набагато вищим ризиком є те, що без підтримки НАТО Україна стане жертвою Росії”, – йдеться у заяві.

У останній період вийшло все більше новин з приводу того, що за нападами на закарпатську угорську громаду стоять не українські націоналісти, а проросійські праворадикальні групи, підкреслили у партії.

“У війні проти російських сепаратистів, яка відбувається на східних кордонах держави, гинуть все нові солдати угорської національності, що несуть службу в українській армії. Однозначним інтересом угорської нацменшини є якомога скоріший вступ України в НАТО та Європейський Союз. Ліберальна партія підкреслює, що після отримання членства, було б легше вносити зміни і до проблемного освітнього закону”, – зазначаються ліберали.

У партії переконані, що блокуванням членства України в НАТО уряд Орбана ризикує тим, що Київ “безповоротно потрапить до російської сфери інтересів”.

“Віримо, що кабінет партії “Фідес”, який має дружні стосунки із В.Путіном, блокує інтеграцію Києва до Організації Північноатлантичного Договору не через прохання російської сторони. Просимо уряд Орбана зробити усе необхідне для захисту закарпатських угорців та цілісності України. Просимо підтримати вступ країни до НАТО та ЄС!” – додали в партії.

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Ukrajna.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Ukrajna-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Відповідну заяву оприлюднив прес-центр Угорської Ліберальної партії. 'Партія впевнена, що якомога скоріший вступ України в НАТО в інтересах Угорщини та закарпатської угорської громади. Ми погоджуємось із урядом Орбана щодо того, що український освітній закон матиме негативний вплив на становище наших співвітчизників, які проживають на території нашого східного сусіда, але водночас...

Comments

comments