18-19 жовтня у селищі Вишково, що на Хустщині, Гергей Ханко, голова Асоціації постачальників та виробників екологічних послуг Угорщини  проводить круглий стіл з проблем боротьби з пластиковими відходами. Про це йдеться на угорськомовному сайті згаданої Асоціації kszgysz.hu. За інформацією з власних джерел, на цьому заході згаданий експерт планує звинуватити українців у недотриманні міжнародного екологічного законодавства, розв’язавши ще один — екологічний напрямок проросійської пропаганди проти України.

Варто згадати, що Гергей Ханко вже неодноразово був помічений у розповсюдженні недостовірної інформації проти України на екологічну тематику. Так у 2015 році за ініціативи цього угорського «еколога» у ЗМІ поширювалася інформація про масові забруднення Україною річки Тиса, у тому числі хімічними матеріалами, батарейками та навіть мертвими тваринами.

Разом з тим, вказану інформацію спростували офіційні висновки українських та румунських експертів з питань оцінки якості води басейну Тиси.  У висновках українських та зарубіжних екологів не було зафіксовано жодного транскордонного забруднення Тиси та будь-яких епідеміологічних ризиків.

Не зважаючи на це, згадані публікації псевдо-експерта Гергея Ханка, який, до речі, є й професійним журналістом, майже одразу, мов під замовлення,  з’явилися у сумнозвісних російських пропагандистських виданнях, на кшталт «Звєезда» та «Русская весна» з використанням образливих висловлювань у бік України. Відтак не важко здогадатися, що чергове відновлення «сміттєвої» теми на Закарпатті цілком імовірно задумане країною-агресором для дискредитації України.

 

Про план угорських екологів з розпалювання українсько-угорського екологічного конфлікту свідчить і наявність у списках запрошених на круглий стіл так званого Президента регіонального адміністративного управління Закарпаття Генадія Висоцького… з Москви. Посада згаданого пана майже співзвучна з регаліями відомого анти українця, так званого прем’єра із Закарпаття Петра Гецка, котрий переховується у тій же Москві…

Проаналізувавши діяльність Асоціації Гергея Ханка, важко не помітити, що більшість ініційованих ним екологічних заходів відбуваються під патронатом та за фінансування Кабінету міністрів Угорщини. Останній безпосередньо диктує антиукраїнську риторику замовним екологам. А судячи з братніх стосунків угорського Прем’єра Віктора Орбана з господарем Кремля, ініціація та поширення Угорщиною таких фейкових повідомлень стосовно України на екологічну тематику — пряме лобіювання планів РФ з псування іміджу української влади напередодні виборів.

Не варто виключати ще одну імовірну причину такого інформаційного збурення: відвернення уваги самих угорців та українців, які проживають у Закарпатті, від актуальної зовнішньо-політичної ситуації в Угорщині у зв’язку з загрозою санкцій з боку ЄС.

Не важко спрогнозувати, що майбутня заява Гергея Ханка має на меті негативно налаштувати угорців та інші європейські країни, що межують з Україною, для дестабілізації ситуації в регіоні та створення чергової зони нестабільності під вигаданими приводами. А аналогічні кроки Будапешта у ногу з планами Москви з використання брудних пропагандистських технологій та через вплив Угорщини на прийняття рішень у Єврозоні, становить небезпеку єдності не лише України, але і ЄС та НАТО.

Groza-news

 

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Безымянный.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Безымянный-162x136.jpgEditorПОЛІТИКА
18-19 жовтня у селищі Вишково, що на Хустщині, Гергей Ханко, голова Асоціації постачальників та виробників екологічних послуг Угорщини  проводить круглий стіл з проблем боротьби з пластиковими відходами. Про це йдеться на угорськомовному сайті згаданої Асоціації kszgysz.hu. За інформацією з власних джерел, на цьому заході згаданий експерт планує звинуватити українців...

Comments

comments