Майже одразу після нещодавньої публікації «Groza-news» про можливу провокацію на Закарпатті під час екологічного круглого столу на Хустщині, сайт інформаційного спротиву «Миротворець» поповнив списки провокаторів антиукраїнського характеру персоною Гергея Ханка, котрий, власне, і проводить цими днями проблемний екозахід у селищі Вишково.

крім цього, на сторінці «Угорці України» у мережі «Фейсбук» з’явилася цікава інформація, яка підтверджує наміри згаданого екологічного «експерта» та розповідає про джерела фінансування його діяльності.  У повідомленні, зокрема, йдеться:

«Уповноважений міністр Угорщини по Закарпаттю Іштван Грежа сумлінно підійшов до виконання своїх обов’язків і от, не марнуючи часу, через родинні зв’язки свого помічника Шандора Етвеша зайнявся дуже “потрібними” справами по використанню виділених коштів . Пан Грежа практично з “власним інтересом та інтересами свого оточення” використовує кошти, які фактично виділяються з державного бюджету Угорщини, для фінансування різноманітних заходів на території Закарпатської області через фонд Габора Бетлена.

Як говориться, i корисно i приємно!

От, наприклад, заходи з екологічної проблематики на Закарпатті в інтересах Угорщини проводяться через «Спілку громадян сільського зеленого туризму Хустщини», керівником якої є Іда Етвеш — голова комісії сільського туризму Закарпатсько-угорської туристичної ради, матір помічника Грежа – Шандора Етвеша, що фінансує громадські рухи, спілки та об’єднання, які начебто опікуються екологією регіону.

Як відомо, на даний час угорський еколог Гергей Ханко, повірений у справах уповноваженого міністра по Закарпаттю І.Грежі, якраз i проводить такий екологічний захід на Закарпатті.

Тому, не треба пояснювати, де з’являться кошти, виділені на цей захід, i хто його організує , i хто, ще матиме зиск».

«Groza-news» і надалі обіцяє пильно стежити за подіями навколо потенційної екологічної провокації під виглядом консультаційної «допомоги» Україні.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/1858283.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/1858283-162x136.jpgEditorПОЛІТИКА
Майже одразу після нещодавньої публікації «Groza-news» про можливу провокацію на Закарпатті під час екологічного круглого столу на Хустщині, сайт інформаційного спротиву «Миротворець» поповнив списки провокаторів антиукраїнського характеру персоною Гергея Ханка, котрий, власне, і проводить цими днями проблемний екозахід у селищі Вишково. крім цього, на сторінці «Угорці України» у мережі «Фейсбук»...

Comments

comments