З власних джерел в Мукачівській єпархії УПЦ МП, керівником якої є митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор стало відомо, що двоє монахів одного з чоловічих монастирів нещодавно розпивали спиртні напої за грою в карти на території монастиря.

Наслідком таких розваг захмелілих ченців стала сварка, яка потім переросла у бійку із тяжкими тілесними ушкодженнями для одного із товаришів по чарці.

Останній, на тепер, перебуває на прихованому стаціонарному лікуванні в міській лікарні.

Інший же продовжує служити Богу та кожного дня бере до рук церковні книжки з кулаками, як у боксера.

Про такі ганебні вчинки, що відбуваються в храмах УПЦ МП, які є «святою-святих» для прихожан, повинна дізнатися громадськість, а не покриватися керівником Мукачівської єпархії УПЦ, що наразі, успішно йому вдається.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/5554a1116d6aa-1024x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/5554a1116d6aa-162x136.jpgоглядачСОЦІО
З власних джерел в Мукачівській єпархії УПЦ МП, керівником якої є митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор стало відомо, що двоє монахів одного з чоловічих монастирів нещодавно розпивали спиртні напої за грою в карти на території монастиря. Наслідком таких розваг захмелілих ченців стала сварка, яка потім переросла у бійку із тяжкими...

Comments

comments