Про це Groza-news розповів читач порталу з Виноградова, який попросив не вказувати його дані. Чоловік стверджує, що згадане підприємство щороку замість утилізації палить відходи виробництва на старих складах.

Відтак вчора під ч ас чергової такої процедури зайнялося і приміщення інвестоа.  Виноградівець припускає, що ці процеси відбуваються під патронатом прокуратури Виноградівського району, тому пожежу ніхто одразу не гасив, мовляв щоб догоріли сліди “утилізації” і щоб інвестори отримали страхову компенсацію.

У складах, що горіли, знаходяться хімічні відходи виробництва ВЕТ Автомотив, зокрема поролон.

Повідомлення про пожежу надійшло до чергової частини о 18.15. На місці пожежі працювали близько 7 машин – з Виноградова і довколишніх сіл, зараз – близько 10-ти.

За попередніми даними пожежею було охоплено близько 3000 квадратних метрів.

 Двідка Groza-news

Німецька компанія “Аутомотив Системз” виробляє у Виноградові електронні системи підігріву сидінь для престижних марок легкових автомобілів відомих світових брендів.  В даний час виробничі та офісні приміщення Виноградівського “Аутомотива” складають понад 17 тисяч квадратних метрів, а працюють на підприємстві майже 2 тисячі осіб. Головна продукція експортується для автомобільної промисловості країн Західної Європи і Росії.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/1314377909_dsc05184.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/1314377909_dsc05184-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛСОЦІО
Про це Groza-news розповів читач порталу з Виноградова, який попросив не вказувати його дані. Чоловік стверджує, що згадане підприємство щороку замість утилізації палить відходи виробництва на старих складах. Відтак вчора під ч ас чергової такої процедури зайнялося і приміщення інвестоа.  Виноградівець припускає, що ці процеси відбуваються під патронатом прокуратури Виноградівського...

Comments

comments