Останнім часом угорський уряд і його лобі в Україні все більше демонструють розгубленість дій, що суттєво відрізняється від початкового запалу угорців, коли вони розгорнули свій антиукраїнський похід з претензією тиску на ЄС.

Днями, голова Товариства угорської культури Закарпаття, народний депутат від БПП Василь Брензович заявив, що рішення проблем угорської нацменшини в Україні можливо в тому випадку, якщо Захід натисне на Київ. Про це він заявив в інтерв’ю провладному угорському виданню 888.hu., що знаходиться на фінансуванні уряду Угорщини. У тому числі через це видання,  так само як і інші, йде насадження в маси інформації про утиски прав угорців в Україні, з натяком, на безпорадність і неспроможність ЄС допомогти пригніченим побратимам.

За словами Брензовича, угорці в Україні потерпають від нападів, влада спеціально не карає їхніх кривдників, а ЄС дивиться на це крізь пальці.

Брензович також згадав закон про освіту та проект закону про мови, які назвав «звірячими» по відношенню до угорської громади. Під час конференції, нардеп торкнувся і необхідності змінити виборчу систему в Україні із врахуванням складу національностей для створення виборчих округів для нацменшин. Очевидно малося на увазі відновлення Притисянського виборчого округу на Закарпатті в межах компактного проживання угорської нацменшини.

Вочевидь, такі антиукраїнські висловлювання Брензовича не мають нічого спільного з підтримкою угорської національної меншини, адже, логічним є, що стоячи на захисті інтересів угорців, Брензович мав би знаходитися в опозиції до діючої влади, а не діяти разом із нею, будучи членом партії БПП. Як може політик, будучи членом провладної партії, заявляти подібні речі, що суперечать йому самому? І ось створюється враження, що у цієї людини, так само як і в його безпосереднього керівника в Будапешті, справжня каша в голові. Говорити, що ЄС діють “подвійними стандартами” і вимагати від спільноти рішення угорського питання в Україні, нелогічно.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/1.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/1-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Останнім часом угорський уряд і його лобі в Україні все більше демонструють розгубленість дій, що суттєво відрізняється від початкового запалу угорців, коли вони розгорнули свій антиукраїнський похід з претензією тиску на ЄС. Днями, голова Товариства угорської культури Закарпаття, народний депутат від БПП Василь Брензович заявив, що рішення проблем угорської нацменшини...

Comments

comments