Раніше судимий за хабарництво на посаді керівника  Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький під час селекторної наради пригрозив начальнику Закарпатської митниці ДФС Станіславу Балуєві відправленням у АТО. Так погроза пролунала з вуст корумпованого чиновника, котрий замість сісти до в’язниці, пішов на підвищення, за те, що пан Балуєв розповів про проблеми з об’єктивною оцінкою розмитнюваних транспортних засобів на іноземній реєстрації згідно з новим законодавством.

Bloginside.in.ua оприлюднив частину селектору під головуванням Віктора Кривіцького, яка дозволяє скласти загальне уявлення про професійний рівень і культуру спілкування цього чиновника.

Кривицький настирливо наполягає на тому, що та методика оцінки транспортних засобів (євроблях) яку запропонував Центральний апарат ДФС є єдино правильною, та не обговорюється.

Сьогодні начальник Закарпатської митниці ДФС таки

Агресію одіозного чиновника викликали слова Станіслава Балуєва про те, що оцінка вартості має бути однією для всіх регіонів України, що не дозволяє зробити таблиця Шваке. Оскільки вона по-перше, не оцінює автомобілі, старші 2008 року і, по-друге не враховує зношеність авто і супутні документи вартості авто, які представляє власник.

У соцмережі Фейсбук на сторінці “Пересічка Ужгород” також повідомляється, що Кривіцький здавна очолював схеми “лівого” заниженого розмитнення автомобілів в Україні. Відтак, тепер знову намагається підімнути процес розмитнення під себе.

У відповідь на оприлюднене відео закарпатські автовласники, які планували розмитнювати свої авто на іноземній реєстрації, погрожують відвідати центральний апарат ДФС і, винести Кривіцького у смітник. Інші пропонують організувати пікет ДФС України з вимогою чесно виконувати законодавство і не наживатися на людях, з яких і без того деруть “сьому шкуру”. Інші автовласники обіцяють вдатися до більш радикальних дій…

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/0_ca878e135f69bf064a9dcfd29df21dd3.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/0_ca878e135f69bf064a9dcfd29df21dd3-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛПОЛІТИКАСОЦІО
Раніше судимий за хабарництво на посаді керівника  Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький під час селекторної наради пригрозив начальнику Закарпатської митниці ДФС Станіславу Балуєві відправленням у АТО. Так погроза пролунала з вуст корумпованого чиновника, котрий замість сісти до в’язниці, пішов на підвищення, за те, що пан Балуєв розповів про проблеми...

Comments

comments