Пан Брензович, будучи членом фракції БПП в парламенті, яка є основою коаліції, черговий раз розкритикував українську владу в утисках прав угорської національної меншини.

Голова КМКС взяв участь у зустрічі керівників громадсько-політичних організацій угорських громад сусідніх з Угорщиною держав зі спеціальним доповідачем ООН з питань національних меншин Фернаном де Вареном, що відбулася в румунському місті Клуж.

Становище угорської громади України, зокрема Закарпаття, постійно погіршується. Цьому сприяють законодавчі ініціативи, що спрямовані проти освітніх та мовних прав меншини, заплановані на наступний рік електоральні перегони, в ході яких нагнітаються антиугорські настрої, а також загальні дестабілізуючі чинники, як наприклад, введення воєнного стану, – заявив Брензович.

Вочевидь, якщо влада здійснює тиск на угорську меншину, чому тоді представник цієї влади продовжує залишатися її частиною? Чим далі тим важче зрозуміти чиї інтереси відстоює Брензович – угорської меншини чи угорських політиків з Будапешта?

В рамках заходу, депутат також наголосив, що діяльність політичних репрезентантів угорської громади України спрямована виключно на захист інтересів меншини і справи демократії. Окремо Брензович акцентував увагу на тому, що з питання імплементації нового освітнього законодавства, Україна не виконала жодну з відповідних рекомендацій Венеціанської Комісії.

У обговоренні такожвзяв участь професор Закарпатського угорського інституту ім.Ференца Ракоці,директор Лінгвістичного науково-дослідного інституту ім.Антала Годінки Степан Черничко, який виступив як союзник Брензовича, заявивши про «політичний наступна освітні та мовні права угорської меншини Закарпаття». Цю актуальну«проблему» науковець охарактеризував як «найбільший виклик», що стоїть передугорською громадою.

Вочевидь такий рух Брензовича проти течії нагадує догоджання інтересам Угорщини та супротив українським владним ініціативам.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/1524991411_p_315374_1_slidertop2.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/1524991411_p_315374_1_slidertop2-162x136.jpgоглядачКРИМІНАЛ
Пан Брензович, будучи членом фракції БПП в парламенті, яка є основою коаліції, черговий раз розкритикував українську владу в утисках прав угорської національної меншини. Голова КМКС взяв участь у зустрічі керівників громадсько-політичних організацій угорських громад сусідніх з Угорщиною держав зі спеціальним доповідачем ООН з питань національних меншин Фернаном де Вареном, що відбулася в румунському місті Клуж. Становище...

Comments

comments