Нещодавно народний депутат України, голова Товариства угорської культури Закарпаття В.Брензович в інтерв’ю журналістам краю наголосив, що виборці не сприймають політику Президента України Петра Порошенка, в т.ч. і з питань самоврядування,  соціального, освітнього та економічного характеру. Нагадаємо, що В.Брензович представляє у Верховній Раді України саме депутатську фракцію партії «Блок Петра Порошенка», і теж відповідальний за ті законопроекти і рішення законодавчого органу, як і інші депутати вказаної фракції.

Зі слів народного депутата угорцям Закарпаття «не подобається нинішній напрямок в якому рухається країна». Виникає запитання до В.Брензовича – а хто ж «цей напрямок» формує в Закарпатській області. Нагадаємо про угорців, які займають керівні посади в регіоні:

Закарпатська обласна державна адміністрація: В.Мікулін (заступник голови Закарпатської ОДА), А.Штерр (заступник директора Департаменту освіти Закарпатської ОДА), І.Молнар (заступник директора Департаменту культури), Є.Біров (заступник директора Департаменту здоров’я), Й.Резеш (начальник Управління національностей та релігії), Ю.Євчак (директор українсько-угорського проекту ЄСОТ «Тиса»). Закарпатська обласна рада: Й.Борто (перший заступник голови облради), І.Орос (голова комісії з питань освіти науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту нацменшин та інформ політики), Ч.Пейтер (голова комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації), К.Резеш (секретар комісії з питань екології та використання природних ресурсів), Й.Баторі (член комісії з питань охорони здоров’я), Б.Кейс (член комісії з питань освіти науки, культури та духовності), М.Товт (член комісії з питань бюджету, голова наглядової ради  КУ спільною власністю територіальних громад облради), Г.Гулачі (член комісії з питань АПК, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою).

 Цей список можна продовжити і керівниками органів місцевого самоврядування, які представляють угорців Закарпаття.

З висновків В.Брензовича теж випливає, що жоден угорець нашого краю, який представлений в органах державної влади та місцевого самоврядування не приймав участі в розподілі бюджетних коштів, різного роду програм, які фінансувалися з держбюджету.

Можливо в одному В.Брензович все ж таки правий – мешканці нашого краю не сприймають політику ставлеників від ТУКЗ, які за квотою очолили держустанови та місцевого самоврядування та навіть для угорської меншини не спромоглися вирішити ряд проблемних питань про які так часто наголошує народний депутат.

Зрозуміло, що В.Брензович такі заяви робить в унісон своїм патронам з Будапешту. Зрозуміло й те, що перемовини політичних структур України про підтримку угорців Закарпаття  проходитимуть в Будапешті, а ні як не з керівниками угорських національних товариств області. Пане В.Брензович – єдиний хто проводив перемовини з пересічними угорцями в 2014 році Закарпаття був саме П.Порошенко. І саме Вам був даний Президентом шанс відстоювати та представляти інтереси угорців Закарпаття  у Верховній раді України, який Ви нажаль змарнували.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/KOS4924-e1492682142260-803x350.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/KOS4924-e1492682142260-803x350-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Нещодавно народний депутат України, голова Товариства угорської культури Закарпаття В.Брензович в інтерв’ю журналістам краю наголосив, що виборці не сприймають політику Президента України Петра Порошенка, в т.ч. і з питань самоврядування,  соціального, освітнього та економічного характеру. Нагадаємо, що В.Брензович представляє у Верховній Раді України саме депутатську фракцію партії «Блок Петра...

Comments

comments