Угорщина в особі зареєстрованої в Україні «Партії угорців України» ( «Товариство угорської культури Закарпаття» ( «Karpataljai magyar kulturalis szovetseg (KMKSZ) спільно з Центром соціологічних досліджень ім. Тивадара Легоцького продовжує маніпулювати громадською думкою жителів Закарпатської області України, проводячи антиукраїнські акції з розпалювання і підігрівання міжнаціональної ворожнечі і нетерпимості в регіоні, повідомляє координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук

Так,у 2018 році ними було підготовлено та видано матеріал (у вигляді невеликої брошури) під назвою «антиугорського акції в Україні», в якому нашу державу прямо звинувачують у діях, вчинених проти угорської громади Закарпаття. До слова, дане «видання» наразі активно поширюється серед населення Закарпатського регіону.

У «викладених» 182 випадках «антиугорських дій в Україні» в період з квітня 2014 по квітень 2018 рр., фактично, всі звинувачення адресовані представникам української влади, яка нібито причетна до організації та координації дій «агресивних націоналістів» (при тому, що самі автораи в тексті часто згадують «невідомих зловмисників», які паплюжать угорські пам’ятники і символи).

Найбільш кричущим прикладом «недружніх» жестів Києва до Будапешту, на думку безіменних авторів цієї брошури, став підрив так званими «українськими націоналістами» офісу КМКС в Ужгороді. І це при тому, що вже давно є незаперечним фактом причетність до цих подій польських проросійських радикалів ультраправої націоналістичної організації «Фаланга».

Також буклет «говорить», що «українська державна політика щодо угорців прагне цілеспрямовано і послідовно асимілювати і ліквідувати їх громаду; що Україна вчиняє напади на угорські установи та організації через українську пресу, яка впливає на громадську думку через «фальшиві і необґрунтовані» повідомлення, представляючи угорські національні меншини як затятих прихильників сепаратизму».

Таким чином, очевидно, що Кремль разом зі своїми угорськими сателітами шляхом інформаційних вкидань і дій насильницького характеру продовжує дезорієнтувати суспільство (зокрема, населення Закарпатської області), концентруючи увагу на територіальних суперечках сусідніх держав.

EditorКРИМІНАЛ
Угорщина в особі зареєстрованої в Україні «Партії угорців України» ( «Товариство угорської культури Закарпаття» ( «Karpataljai magyar kulturalis szovetseg (KMKSZ) спільно з Центром соціологічних досліджень ім. Тивадара Легоцького продовжує маніпулювати громадською думкою жителів Закарпатської області України, проводячи антиукраїнські акції з розпалювання і підігрівання міжнаціональної ворожнечі і нетерпимості в регіоні, повідомляє координатор 'Інформаційного...

Comments

comments