Після нищівного удару по іміджу та загрози покарати за системні порушення європейських цінностей та ініціювати санкційну процедуру, Угорщина поступово реабілітує свій ресурс для наступних виборів до Європейського парламенту, які попередньо мають відбутися 23–26 травня 2019 року.

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан вже розпочав будівництво «стратегічних планів» і 20 грудня провів з’їзд очолюваної ним політичної партії «Фідес» для того, щоб остаточно затвердити список кандидатів від Угорщини до Європейського Парламенту.

За аналогією парламентських виборів в Угорщині, що відбулися у 2018, Будапешт буде втілювати свої плани за допомогою електорату з числа власників «угорських паспортів». До прикладу, Андрея Бочкор, уродженка Закарпатської області та діючий депутат Європарламенту від «Фідес». Відома завдяки постійним критичним зворотам в бік української держави та будучи, як громадянкою України так і Угорщини, вже відточила план із залучення мешканців Закарпаття до участі у виборчому процесі. Щоправда це стосуватиметься тих, хто поряд із українським набув і угорського громадянства.

Андрею Бочкор керівництво «Фідес» знову включило в список кандидатів, що демонструє схвалення її діяльності в Європарламенті, яка здебільшого зводиться до виголошення заяв агресивної зовнішньополітичної стратегії Угорщини.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/p_240820_1_slidertop2.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/p_240820_1_slidertop2-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
Після нищівного удару по іміджу та загрози покарати за системні порушення європейських цінностей та ініціювати санкційну процедуру, Угорщина поступово реабілітує свій ресурс для наступних виборів до Європейського парламенту, які попередньо мають відбутися 23–26 травня 2019 року. Прем’єр Угорщини Віктор Орбан вже розпочав будівництво «стратегічних планів» і 20 грудня провів з’їзд очолюваної ним політичної партії «Фідес»...

Comments

comments