У кращих традиціях російської пропаганди, медвечуківський телеканал «Перший кабельний» вдався до розповсюдження відвертої брехні. «Захоплення храмів», «погрози викрадення сина», «атаки націоналістів» – виглядає наче записник справжнього російського ЗМІшника. Але ж ні, це «істинне» закарпатське медіа, яке, заради догоджання інтересам свого власника, готове пожертвувати усіма журналістськими стандартами.

Безумовно, коли «Перший кабельний» поширив новину про те, що на Закарпатті націоналісти  погрожують священникові УПЦ викраденням сина, у думках більшості закарпатців відразу ж виникла аналогія з російськими ЗМІ. Ніяких посилань, жодних аргументів на підтримку таких тверджень.

«Райдери погрожують викрасти сина закарпатського священика УПЦ. Та захопити кілька храмів, якщо той буде виступати проти переходу в ПЦУ…» – повідомляє «Перший кабельний».

З посиланням на сумнівну організацію Союз православних журналістів та власне журналістку Євгенію Стекунову, яка, з періодичністю у 2 години надає інформацію на сайт з суттєво різних регіонів України. Мабуть, що необхідність швидкого рознесення фейків в Україні змушує її пересуватися з швидкістю світла.

«Благочинний Ясінянского округу Хустської єпархії УПЦ отець Віталій Кремінь отримав погрози від рейдерів і прихильників Київського патріархату, які захопили храм святого Георгія Побідоносця в селищі Ясіня», –  повідомляє «Перший кабельний». І знову ж таки жодного підтвердження, що таки захопили, ніякого фото «загарбників». Чи Союз православних журналістів, а з ним, і «Перший кабельний» будь-який мирний перехід в ПЦУ позиціонує в ЗМІ як «рейдество» та «розбрат»?

Безумовно, після оприлюднення «Першим кабельним» такої «новини», інформацію про «погрози викрадення сина» і таке інше, скрізь рознесли російські ЗМІ. І зауважте, жодне із закарпатських медіа, що поважає себе і гідно несе звання засобу масової інформації не здійснило передрук медвечуківського фейку.

Насправді ж історія нагадує «розіп’ятого хлопчика», і ну дуже схожа на те, що несуть росіяни, які дивлять свої «перші канали». Вочевидь, «Перший кабельний» наслідуючи російські медіа, впав до їх рівня, а може з нього й не підіймався.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/Без-названия.pnghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/Без-названия-162x136.pngоглядачСОЦІО
У кращих традиціях російської пропаганди, медвечуківський телеканал «Перший кабельний» вдався до розповсюдження відвертої брехні. «Захоплення храмів», «погрози викрадення сина», «атаки націоналістів» - виглядає наче записник справжнього російського ЗМІшника. Але ж ні, це «істинне» закарпатське медіа, яке, заради догоджання інтересам свого власника, готове пожертвувати усіма журналістськими стандартами. Безумовно, коли «Перший кабельний»...

Comments

comments