Все частіше ми стаємо свідками беззахисності Хустської єпархії УПЦ, яка зумовлена переходами значної кількості релігійних громад під юрисдикцію Київської митрополії УПЦ після надання Українській православній церкві Томосу про автокефалію.

Інформація, про стрімкі «негативні» зміни в організаційно-штатній структурі Хустської єпархії УПЦ доповідалася безпосередньо митрополитом Хустським і Виноградівським Марком Петровцій предстоятелю РПЦ патріарху Кирилу Гундяєву. Критична ситуація в Хустській єпархії та бажання втримати Закарпатську область так званий другий «Афон» у своєму підпорядкуванні, спонукала патріарха Кирила посилити керівництво Хустської єпархії дублюючим архієреєм, який надавати всіляку допомогу по «утримуванню» від  переходів до ПЦУ діючому керівнику Хустської єпархії митрополитові Марку Петровцію.

Цікаво кого з Москви направлять до нас на Закарпаття, щоб керувати нашими місцевими священиками та боротися з волевиявлення релігійних громад, які прийняли рішення перейти до ПЦУ? Нікого. Моква має на меті призначити на архієрейську посаду в Хустську єпархії УПЦ, нашого земляка настоятеля Свято-Сімеонівського монастиря, що на Виноградівщині архімандрита Сімеона Голубку. Вже точно відомо, що митрополит буде призначений на посаду вікарія Хустської єпархії УПЦ та возведений у сан єпископа на найближчому засіданні Священного Синоду УПЦ.

Чим заслужив наш земляк таку довіру та великі почесті від Москви? Нічим. Архімандрит Сімеон Голубка задля такого стрімкого кар’єрного росту всього лише використав свої родинні зв’язки, які потужно засіли у лавах РПЦ. Рідний брат архімандрита Сімеона Голубки є високопоставленим архієреєм в РПЦ і наразі займає посаду єпископа Броницького, вікарія патріарха Московського і Всія Русі Кирила, управляючий Північними та Північно-Західними вікарствами міста Моска та ще і в додаток намісник Троїєце-Сергієвої Лаври Парамон Голубка.

Невже країні агресору по відношенню до України Російській Федерації та РПЦ так необхідно зберегти всій вплив у релігійному середовищі на Закарпатті, що вони вдаються вже до призначення двох архієреїв в одну єпархію та невже наш рідний край є якоюсь стратегічною складовою по просування ідей «Руського міра» на території України задля продовження ескалації нашої держави.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-25-at-16.26.27-1060x482.jpeghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-25-at-16.26.27-162x136.jpegоглядачСОЦІО
Все частіше ми стаємо свідками беззахисності Хустської єпархії УПЦ, яка зумовлена переходами значної кількості релігійних громад під юрисдикцію Київської митрополії УПЦ після надання Українській православній церкві Томосу про автокефалію. Інформація, про стрімкі «негативні» зміни в організаційно-штатній структурі Хустської єпархії УПЦ доповідалася безпосередньо митрополитом Хустським і Виноградівським Марком Петровцій предстоятелю РПЦ...

Comments

comments