Схоже що закарпатські горе-активісти знову взялися за старе – розпалювання конфліктів між національностями на території мирного Закарпаття, видаючи бажане за явне.

Днями у соціальній мережі Facebook оприлюднили опитування про те, ким вважають себе закарпатці, надавши декілька варіантів відповідей: русини, українці, європейці, угорці і т.д. Не дивлячись на те, що опитування проходило між учасниками групи, однодумцями, які пропагують ідеї русинства, серед яких набереться з добрий десяток скандально відомих активістів “руского міра”, у ньому взяли участь пару сотень користувачів мережі. Більшість з учасників віднеслись до опитування з гумором, і навіть серед так званих “подкарпатських русинів” майже половина назвала себе українцями, що і не дивно.

Однак дехто використовує такого роду опитування, мабуть, в інших цілях, роздмухуючи агресію між користувачами соцмереж, публікуючи статті на сумнівних сайтах під провокаційними заголовками, які не відповідають дійсності. Все це викликало обурення закарпатців, які висловлюють це у коментарях, навіть під опитуванням та інших групах.

До слова, серед активних “русинів” Закарпаття виявляються ще й чинні депутати місцевих рад, які, до речі, мають доступ до державної таємниці, що загрожує національній безпеці України. Нещодавно, наприклад, до новообраного президента України Володимира Зеленського через соцмережу звернувся депутат Мукачівської міськради Роберт Іванчо, який просить гаранта визнати русинів, як національність. “Звертаюсь до Вас, Володимире Олександровичу, як громадянин України, за національністю – русин, та як депутат Мукачівської міської ради з пропозицією визнання національності « РУСИН» на державному рівні України”, – пише депутат у ще одній подібній групі.

Тому виникає логічне питання: кому вигідно роздмухувати агресію на Закарпатті? Для чого підіймати провокаційні, вигадані проблеми, якщо чинним законодавством України визнаються всі національності та народності, які проживають на Закарпатті, а також всім їм забезпечені рівні права і можливості. Відповідь – очевидна.

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/201409231315281111-300x225.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/201409231315281111-300x225-162x136.jpgоглядачСОЦІО
Схоже що закарпатські горе-активісти знову взялися за старе - розпалювання конфліктів між національностями на території мирного Закарпаття, видаючи бажане за явне. Днями у соціальній мережі Facebook оприлюднили опитування про те, ким вважають себе закарпатці, надавши декілька варіантів відповідей: русини, українці, європейці, угорці і т.д. Не дивлячись на те, що опитування...

Comments

comments