Стали відомі подробиці про керівника делегації закарпатських русинів до чеського президента москвофіла Мілоша Земана  Тетяну Поп. Остання нині представляється президентом Координаційного центру русинських організацій (зареєстрована у Відні). Про те, ким є насправді уродженка Хуста і як вона будувала міжнародну політичну «кар’єру» днями розповів популярний український телеграм-канал.

Тетяна Поп на зустрічі представилася, як українська русинка із Закарпаття. Хоча у нашому краї не проживає вже е перший десяток років, а є типовою москвичкою, яка живе на Рубльовці.

Кар’єру «дипломата» Таня починала, як учасниця російського проекту «Дом-2», де на камеру займалася сексом з іншими учасниками. Після того, як її викинули звідти, працювала в ескорті для заможних клієнтів, чим продовжує заробляти на життя і зараз. У каналі йдеться, що через сексуальні зв’язки зі своїми поважними клієнтами, Поп здобувала інформацію для спецслужб, завдяки чому вважається одним із найцінніших агентів ФСБ. Однак, це не завадило їй за допомогою впливових покровителів з числа вищих російських чиновників, після невдалих експериментів з естрадною кар’єрою, отримати фінансування на «громадську діяльність із захисту національних меншин України». Коли не стало чим заправляти свій московський «Мерседес», Таня зайнялася «русинською питанням», рекламуючи нелояльних до України представників цієї меншини. За інформацією каналу, згаданий візит організовано на залишок витрачених на свої потреби фсбшних коштів пані Поп.

З іншого боку цікаво, чи виступаючи перед псевдопредставниками Закарпаття, Земан часом не забув зрівняти свою промосковську позицію із офіційною зовнішньополітичною доктриною Чеської республіки?

На Закарпатті ж освоєні на русинський політ-тур гроші російської ФСБ результату не дали. Хіба що у вигляді репостів закарпатських «туристів», підхоплених російськими сайтами.

 

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/1020095788.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/1020095788-162x136.jpgEditorПОЛІТИКА
Стали відомі подробиці про керівника делегації закарпатських русинів до чеського президента москвофіла Мілоша Земана  Тетяну Поп. Остання нині представляється президентом Координаційного центру русинських організацій (зареєстрована у Відні). Про те, ким є насправді уродженка Хуста і як вона будувала міжнародну політичну «кар’єру» днями розповів популярний український телеграм-канал. Тетяна Поп на зустрічі...

Comments

comments