Ним став 59-річний кандидат сільськогосподарських наук із села Бакта на Берегівщині Олександр Матвієць. Це одна з кадрових змін при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яке очолює 44-річний Тимофій Мілованов.

Так нещодавно у Києві на засіданні наглядової ради Асоціації «Укрсадпром» 11 членів провели заочне голосування з метою звільнення з посади її голови Юрія Вахеля й обрання замість нього очільником Олександра Матвійця.

Як повідомили у наглядовій раді Асоціації, яку очолює В. В. Козак (секретар П. І. Гадз), усе відбулося згідно чинного законодавства – пана Вахеля зняли відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України. За таке рішення голосували 9 чоловік (1 утримався та «проти» не було).

Однак ця посада вакантною не залишилася – її з приставкою в. о. голови Асоціації посів кандидат с/г наук пан О. Матвієць (заступником призначено Антона Тітова), який здобув прихильність дев‘ятьох голосуючих при одному “проти”. Голосували члени ради за передання справ від попередника новобраному голові та проведення аудиту. Про це також будуть проінформовані всі, хто забезпечував кворум і брав участь у кадровій пертурбації украсадпромівської асоціації: В. І. Дитинко, І. І. Мостовяк, Л. В. Дмитрієва, Б. В. Білик, вже згадувані В. В. Козак, П. І. Гудз, а також С. В. Токан, М. І. Літвіненко, О. Т. Самойленко, І. П. Гречківський, О. Д. Науменко.

Прийнято рішення про вступ Асоціації до Торгово-промислової палати України й аналогічної німецько-української промислово-торговельної структури, а в разі необхідності – до інших об’єднань. Ухвалено надати дозвіл голові Асоціації на підписання меморандумів, договорів про наміри тощо. Приємно констатувати, що прийнято нових асоційованих членів до складу Асоціації, які подали відповідні заяви, а саме: TERRA EXPORTS INTL LLC, ТОВ «Агенція АГРОС», ТОВ «Кетле». Крім цього, ще гарний штрих – ухвалено також створити регіональні представництва у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Тернопільській, Чернівецькій, Херсонській областях. Учинено це відповідно до концепції регіонального розвитку Асоціації «Укрсадпром». Відтак головам наглядової Ради й Асоціації доручено розпочати дії з їх створення, визначити правову, організаційну й фінансову основу діяльності агенцій на місцях.

Засідання наглядової ради «Укрсадпрому» затверджено відповідним протоколом № 3/2019. Отже, зважаючи на те, що біля керма цієї громадської Всеукраїнської структури став авторитетний, діяльний, здібний, комунікабельний і талановитий О. Г. Матвієць, є надія, що підхід до діла буде поміняно. А він, у принципі, зможе вивести її на якісні вершини та здобути у перспективі ті показники, які дозволять працювати ефективніше, з віддачею та на кінцевий результат. Бо має неабиякий досвід, який надбав на посадах заступника директора НДІ АПВ (с. В. Бакта) та голови Берегівської (Закарпаття) РДА.

“Укрсадпром” – це об‘єднання аграріїв, садоводів насамперед, виробників продукції з плодів, ягід, виробників і постачальників посадкового матеріалу, обладнання, сировини, інших послуг в галузі садівництва та переробки плодово-ягідної сировини.

Михайло СИНЬООКИЙ, Богдан ГЕРОВИЧ

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/Садвинпром-17-753x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/Садвинпром-17-162x136.jpgEditorСОЦІО
Ним став 59-річний кандидат сільськогосподарських наук із села Бакта на Берегівщині Олександр Матвієць. Це одна з кадрових змін при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яке очолює 44-річний Тимофій Мілованов. Так нещодавно у Києві на засіданні наглядової ради Асоціації «Укрсадпром» 11 членів провели заочне голосування з метою звільнення з посади...

Comments

comments