До редакції Groza-news звернулися окремі депутати Берегівської міської ради та пересічні мешканці цього міста з проханням висвітлити «свідомі провокації» від представників Товариства угорської культури Закарпаття, які не знаходять підтримки серед переважної більшості угорців краю. Таке прохання викликане постійними звинуваченнями представників угорської національної меншини Закарпаття у сепаратизмі.

29 листопада депутат Берегівської міської ради Кароліна Дорчі має намір на сесії цієї ради ініціювати прийняття рішення про створення окремого т.зв. «угорського округу» (Притисянський округ), який мав би стати «5 повітом» (передбачено лише 4) в майбутній адміністративно-територіальній реформі та одноосібно представляти інтереси угорців нашого краю. А куди ж діти всіх українців, які проживають на території цього округу. І що робити з угорцями, які проживають за його межами?

Саме сьогодні на шпальтах центральних ЗМІ активно тиражувалося інтерв’ю Посла Угорщини в Україні  ‎Іштвана Ійдярто в якому він наголосив: «що в Будапешта не може бути територіальних претензій до України, як і немає підстав для сепаратизму угорців Закарпаття».

Тоді виникає питання – на кого ж працює та лобіює інтереси депутат Берегівської міської ради з подвійним громадянством? Якщо офіційний Будапешт спростовує наявність сепаратистських поглядів в угорців Закарпаття, залишаються лише угорські праворадикали (Йоббік, Рух наша Батьківщина), які постійно наголошують про відновлення Великої Угорщини.

На Закарпатті існує багато національно-культурних товариств угорців, однак, лише ТУКЗ провокує інших угорців до дій, які межують з ознаками сепаратизму. А в подальшому саме ж ТУКЗ – як в Україні так і закордоном заявляє про нібито утиски закарпатських угорців.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/maxresdefault-1060x482.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/maxresdefault-162x136.jpgоглядачПОЛІТИКА
До редакції Groza-news звернулися окремі депутати Берегівської міської ради та пересічні мешканці цього міста з проханням висвітлити «свідомі провокації» від представників Товариства угорської культури Закарпаття, які не знаходять підтримки серед переважної більшості угорців краю. Таке прохання викликане постійними звинуваченнями представників угорської національної меншини Закарпаття у сепаратизмі. 29 листопада депутат Берегівської...

Comments

comments