Нещодавно юні ужгородські ватерполісти здобули «золото» на спеціалізованому турнірі у Львові, що був організований до 150 річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

У змаганнях узяли участь юнаки 2004 року народження. Серед учасників були збірна Харківської області, наші юні спортсмени з клубу «Динамо» на чолі з тренером Сергієм Кисилюком, команда “Євроспорт” та ДЮСШ №3 зі Львова.

На урочистій церемонії відкриття юних учасників змагань привітав Архиєпископ і Митрополит Львівський Української греко-католицької церкви Ігор Возьняк та президент федерації водного поло Львівської області, заслужений майстер спорту Смірнов Микола.

У стартовому поєдинку ужгородці каменя на камені не залишили від харків’ян — 17:4. Гравці команди-переможця Богдан і Микита розповіли: «Опонент достатньо сильний. У травні минулого року на чемпіонаті України вони виграли у нас з перевагою у два голи. Але після інтенсивних тренувань у сьогоднішньому матчі ми перемогли. Якщо разом працювати, пасуватись, то можна всього досягти».
Як виявилося, ця перемога для Ужгородців стала не останньою. У результаті юні спортсмени із обласного центру Закарпаття за результатами дводенного турніру стали першими і здобули кубок. Харків’яни вибороли друге місце, господарі турніру ДЮСШ№3 стали третіми, а команда “Євроспорт” посіла останнє 4-те місце. Нагороди юнакам вручали у церкві святого Юра, що у центрі Львова.

До слова, така перемога є знаковою, зважаючи практично на відсутність підтримки цього виду спорту з боку місцевої влади обласного центру Закарпаття, яке свого часу славилося ватерпольними досягненнями на увесь СРСР.

На сьогоднішній день наші юніори мають нагоду тренуватися у таких корифеїв водного поло як Василькін Ісрафіл Енверович та Киселюк Сергій Вікторович, які докладають усіх зусиль, щоб команда грала на належному рівні та здобувала перемоги на Всеукраїнських чемпіонатах. На жаль, в нашому місті, на відміну від Харкова, Одеси, Львова, Дніпропетровська, Маріуполя  та багатьох інших міст, немає жодного спортивного басейна, який відповідав би вимогам для проведення тренувань та чемпіонатів з водного поло. Але і в таких умовах тренерам та юним спортсменам вдається плідно співпрацювати. Тому, така перемога є знаковою.

Маємо сподівання на підтримку цього виду спорту з боку місцевої влади обласного центру Закарпаття, завдяки якій нашій команді вдасться зарекомендувати себе не тільки на всеукраїнському, а також, і на міжнародному рівні.

groza-news

DSC_2399 DSC_2407 5_5 9_9

Нещодавно юні ужгородські ватерполісти здобули «золото» на спеціалізованому турнірі у Львові, що був організований до 150 річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. У змаганнях узяли участь юнаки 2004 року народження. Серед учасників були збірна Харківської області, наші юні спортсмени з клубу «Динамо» на чолі з тренером Сергієм Кисилюком, команда...