В комунальному підприємстві «Водоканал Ужгорода» роз’яснюють інформацію про підвищеня тарифу. Директор підприємтсва Станіслав Карташов повідомив — дійсно, підвищення тарифу розглядається. За словами директора «Водоканалу» затвердження нового тарифу —процес довготривалий і не факт, що комісія погодить ціну в 16 гривень 40 копійок за водопостачання та водовідведення для ужгородців.

Питання про підняття тарифу виникло, в першу чергу, через здорожчання електроенергії та паливних матеріалів. Зараз мешканці багатоповерхових будинків сплачуюють 13 грн 75 копійок, приватний сектор 12 грн 60 коп за 1 кубометр води. Останній раз тариф переглядали у березні 2015-го року.

Станіслав КАРТАШОВ директор КП «Водоканал Ужгорода»:

«Багатоквартирний житловий фонд сплачує 13гривень 75 копійок, це вартість води та каналізації, приватний сектор платить поки 12 гривень 60 копійок. З 1-го травня вода не дорожчає, все залишається які є. Ми просто завчасно повідомляємо споживачів про те, що ми ініціюємо на розгляд національної комісії коригування тарифу з огляду на певні об’єктивні обставини. Необхідно розцінювати скільки коштує для підприємтсва цю воду подати до користувача і потім відправити на очисні споруди. Основний тариф переглядався у березні 2015-го року. Протягом року зросла вартість електроенергії. Хлори, коогулянти, запчастини, ремонтні хомути, автошини, все, що необхідно для процесу підтримки подачі води у це місто. Якщо ми не зробимо того, що зараз плануємо, підняти тариф, то ми не зможемо нормально забезпечити місто водою та вчасно розраховуватися з постачальниками та енргопостачальною компанією».

 

Джерело

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/slide03-730x410.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/slide03-730x410-150x150.jpgEditorПОЛІТИКАСОЦІО
В комунальному підприємстві «Водоканал Ужгорода» роз’яснюють інформацію про підвищеня тарифу. Директор підприємтсва Станіслав Карташов повідомив — дійсно, підвищення тарифу розглядається. За словами директора «Водоканалу» затвердження нового тарифу —процес довготривалий і не факт, що комісія погодить ціну в 16 гривень 40 копійок за водопостачання та водовідведення для ужгородців. Питання про...

Comments

comments