У четвер Верховна Рада в рамках виконання закону про декомунізацію перейменувала понад триста міст, сіл, селищ та районів України.

Змінило свою назву й одне з найбільших міст країни – Дніпропетровськ. Попри протести представників “Опозиційного блоку”, Верховна Рада перейменувала його на Дніпро, повідомило ВВС Україна.

Місто Дніпродзержинськ перейменували на Кам’янське, Комсомольськ Полтавської області – на Горішні Плавні, Артемове Донецької області – на Залізне, Ульяновку Кіровоградської області – на Благовіщенське, Кузнецовськ Рівненської області – на Вараш, а Цюрупинськ Херсонської області – на Олешки.

За словами начальника відділу Інституту національної пам’яті Богдана Короленка, після четвергових рішень перейменування в Україні очікують близько десятка населених пунктів, найбільшим з яких є обласний центр Кіровоград.

Він пояснює, що у більшості випадків затримка з рішеннями щодо цих перейменувань пов’язана з тим, що місцеві ради, місцеві адміністрації та Інститут національної пам’яті мають різні точки зору на те, якою повинні бути нова назва того чи іншого населеного пункту.

Згідно з вимогами закону, всі перейменування в Україні мали відбутися до кінця лютого, однак цей термін зсунувся через політичну кризу, каже пан Короленко.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/ukr.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/ukr-200x200.jpgоглядачПОЛІТИКА
У четвер Верховна Рада в рамках виконання закону про декомунізацію перейменувала понад триста міст, сіл, селищ та районів України. Змінило свою назву й одне з найбільших міст країни – Дніпропетровськ. Попри протести представників 'Опозиційного блоку', Верховна Рада перейменувала його на Дніпро, повідомило ВВС Україна. Місто Дніпродзержинськ перейменували на Кам’янське, Комсомольськ Полтавської...

Comments

comments