Держдума Росії ухвалила заяву до Парламентських асамблей НАТО і ОБСЄ, а також парламентів балканських держав, у якій попереджає про можливість нової “холодної війни”

kokoПро це повідомляє ТАСС.

У заяві перш за все наголошується на необхідності “активізувати діалог у зв’язку з небезпекою розміщення американських систем протиракетної оборони на територіях країн Східної Європи і політикою розширення НАТО в Східній і Південно-Східній Європі”.

Дума пропонує “спільно оцінити можливі наслідки цих кроків і сформувати пропозиції, спрямовані на створення сприятливих умов для розрядки міжнародної напруженості”.

Крім того, депутати “серйозно стурбовані політикою втягування в НАТО Чорногорії, що вносить розкол в чорногорське суспільство і створює високу ступінь соціально-політичної напруженості”.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/cold_war-300x279.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/cold_war-300x279-200x200.jpgоглядачСвіт
Держдума Росії ухвалила заяву до Парламентських асамблей НАТО і ОБСЄ, а також парламентів балканських держав, у якій попереджає про можливість нової 'холодної війни' Про це повідомляє ТАСС. У заяві перш за все наголошується на необхідності 'активізувати діалог у зв'язку з небезпекою розміщення американських систем протиракетної оборони на територіях країн Східної Європи...

Comments

comments