1464278628_shool-busСьогодні на сесії Хустської районної ради депутати не підтримали проекти рішення про виділення коштів на придбання шкільних автобусів для потреб віддалених від навчальних закладів куточків Хустщини. Обранці пішли на такий крок попри те, що кошти на ці потреби для району були виділені з обласного бюджету.

Власне питання закупівлі автобусів серед кількох десятків інших питань сесії викликало найбільше дискусій. За інформацією Хустської райради, мова йде про  уму 2 400 000 гривень. Керівництво райдержадміністрації та фінуправління стверджують, що ці кошти цільові і їх можна використати виключно на придбання автобусів. Однак, умовою є співфінансування з районного бюджету в розмірі 30%, що становить 1 030 000,00.

У свою чергу, депутати, котрі не голосували за це рішення кажуть, що ці кошти б можна спрямувати на ремонт закладів освіти, які постраждали внаслідок стихійного лиха цього літа. Утім цільові кошти на згадані потреби використовувати не можна. Крім того, відновлення покрівель бюджетних установ у постраждалих від червневого градобою районах здійснюється планово за кошти, виділені з резервного фонду області. Тому схожі заяви виглядають, м’яко кажучи, не компетентно і популістично. Очевидно, що діти, які тепер будуть ходити пішки, стали заручниками політичних ігор певних груп депутатів.

Як наслідок, — діти з присілків Хустщини ходитимуть пішки, а районний бюджет схудне на майже 2,5 мільйони, адже, зі слів нашого джерела в Хустській РДА, два мільйони 400 гривень, які Хустщина не змогла використати, будуть повернуті в область і перерозподілені в інший район.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/1464278628_shool-bus.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/1464278628_shool-bus-162x136.jpgEditorПОЛІТИКА
Сьогодні на сесії Хустської районної ради депутати не підтримали проекти рішення про виділення коштів на придбання шкільних автобусів для потреб віддалених від навчальних закладів куточків Хустщини. Обранці пішли на такий крок попри те, що кошти на ці потреби для району були виділені з обласного бюджету. Власне питання закупівлі автобусів серед...

Comments

comments