У спільному виступі прем’єрка Великобританії та президент США підкреслили чудові відносини між їхніми країнами.

Великобританія допускає скасування санкцій щодо Росії лише за умови виконання мінських домовленостей. Про це заявила прем’єр-міністерка Тереза Мей у ході спільної з президентом США Дональдом Трампом прес-концеренції у п’ятницю, 27 січня. “Ми хочемо, щоб Мінські угоди були повністю втілені в життя, і ми будемо наполягати на цьому в Європейському Союзі”, – зауважила Мей, відповідаючи на запитання журналістів. Водночас Трамп зазначив, що обговорювати скасування санкцій “надто рано”, і ще раз наголосив, що сподівається на хороші відносини з усіма країнами, включно з Росією та Китаєм.

Коментуючи питання виходу Великобританії з Євросоюзу, Трамп похвалив цей крок і бажання британців “контролювати свою країну і свою торгівлю”. “Ми поважаємо право британців на самовизначення (…) уряд повинен представляти своїх громадян”, – заявив Трамп, говорячи про референдум, який відбувся минулого літа.

Окремо Тереза Мей згадала НАТО, який Трамп не так давно назвав “застарілим”. За словами британської прем’єрки, обидва лідери “об’єднані у визнанні НАТО як бастіону” європейської оборони. Вона наголосила, що президент США запевнив у своїй “100-відсотковій” підтримці Альянсу.

Серед інших важливих тем прес-конференції була боротьба з терористичною організацією “Ісламська держава”. Мей наголосила на необхідності боротися з ісламістами не лише на полі бою, але і в Інтернеті. “Ми не переможемо “Ісламську державу”, поки не переможемо ідею, яка стоїть за ними”, – зауважила прем’єрка.

В ході прес-конференції Мей і Трамп наголошували міцні та дружні відносини між їхніми країнами. Трамп нагадав, що його матір походить із Шотландії. Мей повідомила, що королева Єлизавета запросила Трампа з його дружиною Меланією відвідати Великобританію.

За матеріалами DW

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/xw_1219443.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/xw_1219443-162x136.jpgоглядачСвіт
У спільному виступі прем'єрка Великобританії та президент США підкреслили чудові відносини між їхніми країнами. Великобританія допускає скасування санкцій щодо Росії лише за умови виконання мінських домовленостей. Про це заявила прем'єр-міністерка Тереза Мей у ході спільної з президентом США Дональдом Трампом прес-концеренції у п'ятницю, 27 січня. 'Ми хочемо, щоб Мінські угоди...

Comments

comments