У четвер у с. Солочин на Свалявщині стартує перший Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв “Stankovych fest”, покликаний відкрити нових зірок та виявити молоді таланти.
Учасники від 5-ти до 25-ти років змагатимуться три дні поспіль на фестивальних майданчиках у трьох номінаціях – музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. У конкурсах виступатимуть як індивідуальні виконавці та ансамблі, так і великі колективи. Серед родзинок конкурсу – номінація “юний композитор”.
Оцінюватиме виступи журі, в складі якого відомі діячі культури світового рівня. Серед них – Віктор Теличко, Володимир Микита, Михайло Чембержі, Андрій Показ, Віктор Плоскіна. Головуватиме в журі композитор Євген Станкович.
Фестивальні майданчики розгорнуться на базі двох санаторіїв – “Квітка полонини” та “Поляна”.
Відкриє фестиваль-конкурс концерт за участі членів журі 9 лютого у санаторії “Квітка Полонини”. Початок об 11.00. В той же день розпочнуться конкурсні прослуховування.
Урочисте нагородження та гала-концерт переможців відбудеться 12 лютого о 15.00 в атріумі будівлі Закарпатської ОДА.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/20170207131006.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/20170207131006-162x136.jpgоглядачКУЛЬТУРА
У четвер у с. Солочин на Свалявщині стартує перший Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв 'Stankovych fest', покликаний відкрити нових зірок та виявити молоді таланти. Учасники від 5-ти до 25-ти років змагатимуться три дні поспіль на фестивальних майданчиках у трьох номінаціях – музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. У конкурсах виступатимуть як індивідуальні виконавці...

Comments

comments