Головний тренер ужгородської «Говерли» В’ячеслав Грозний після виїзного матчу чемпіонату України в Луганську з “Зорею” в черговий раз висловився про ситуацію в країні.

 

«Є аспект важливіший, ніж футбол. Це життя! Я хотів би, щоб у нас в країні завжди було мирне небо. Хіба має значення,   якою люди говорять мовою? Я працював у Болгарії, вивчив болгарську, тому що я повинен був спілкуватися з вашими болгарськими колегами в прямих ефірах. Я повинен чути, про що кажуть футболісти, підказувати. Через перекладача ці ідеї не донесеш.

Мова має об’єднувати, а не роз’єднувати людей. Політика не повинна стояти над людьми.Ми приїхали в Луганськ – тут все спокійно і добре. Це певні люди, які займаються геополітикою, хочуть, щоб у країні було не дуже добре. Все одно все буде відмінно, тому що ми хочемо працювати, хочемо, щоб добре жили наші сім’ї. Хочу, щоб у Луганську завжди була така ж тепла атмосфера, як і сьогодні на стадіоні.

Кажуть, футбол поза політикою, але ми в своїй країні граємо для вас, для наших уболівальників. Незалежно від кольору шкіри, мови чи віросповідання. Для своєї країни ми намагаємося свою роботу робити професійно, наскільки це можливо », – сказав Грозний.

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2014/05/v_yacheslav_groznij_vse_odno_v_ukrayini_vse_bude_vidminno_view_full_image.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2014/05/v_yacheslav_groznij_vse_odno_v_ukrayini_vse_bude_vidminno_view_full_image-150x145.jpgEditorСПОРТ
Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний після виїзного матчу чемпіонату України в Луганську з 'Зорею' в черговий раз висловився про ситуацію в країні.   «Є аспект важливіший, ніж футбол. Це життя! Я хотів би, щоб у нас в країні завжди було мирне небо. Хіба має значення,   якою люди говорять мовою? Я...

Comments

comments