Працівники школи у Нижньому Селищі Закарпатської області намагаючися знищити докази своєї недбалості, змінили записи в журналі готової продукції й вирвали з нього сторінки.

Перевірка обставин групового захворювання дітей у с. Нижнє Селище Хустського району встановила, що основною причиною спалаху дизентерії стали антисанітарні умови в Нижньоселищенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня.

Нагадаємо, що 22 березня цього року в інфекційне відділення Хустської райлікарні була доставлена група школярів Нижньоселищенської ЗОШ, 12-ти з яких згодом поставили діагноз «дизентерія», інформує прес-служба Закарпатської ОДА та  офіційний сайт голови ОДА Генадія Москаля.

– У ході перевірки школи працівники Держпродспоживслужби виявили в готових стравах бактерії кишкової палички, – заявляє Геннадій Москаль. – У всьому світі це називається «хвороба немитих рук». Фахівці дійшли висновку, що основна причина спалаху – це порушення санітарії, гігієнічних умов приготування страв та недотримання правил особистої гігієни працівниками їдальні школи. Більш того, працівники школи, намагаючись приховати докази своєї злочинної недбалості, ще до приїзду офіційної комісії нашвидкуруч провели дезінфекцію приміщень, змінили записи в бракеражному журналі готової продукції й навіть вирвали з нього кілька сторінок. Це також зафіксовано перевіркою.

Тобто замість того, щоб полегшити роботу санепідеміологів та лікарів ще до остаточного встановлення діагнозу хворим, вони зробили все, щоб знищити докази своєї вини. Матеріали перевірки передані в районний відділ поліції, за цими фактами відкрито кримінальне провадження. Ще раз повторюю, що винні в масовому отруєнні дітей мають бути покарані, незважаючи навіть на те, що школу очолює дружина колишнього голови ОДА Василя Губаля. Перед законом усі рівні – розводити «Африку в центрі Європи» й сподіватися, що це зійде з рук через політичний дах, я не дозволю!

Довідка

Дизентері́я — синдром гострого ураження людини з переважним запальним ушкодженням дистального відділу товстої кишки з типовими проявами коліту з обов’язковою появою крові у випорожненнях. Інші клінічні прояви при дизентерії — гарячка, біль в животі, тенезми, однак вони не є обов’язковими.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/діти-1.jpghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/діти-1-162x136.jpgEditorКРИМІНАЛ
Працівники школи у Нижньому Селищі Закарпатської області намагаючися знищити докази своєї недбалості, змінили записи в журналі готової продукції й вирвали з нього сторінки. Перевірка обставин групового захворювання дітей у с. Нижнє Селище Хустського району встановила, що основною причиною спалаху дизентерії стали антисанітарні умови в Нижньоселищенській загальноосвітній школі І – ІІІ...

Comments

comments