Сьогодні 6 червня, о 10.00 мало пройти засідання Апеляційного суду щодо визначення запобіжної застави Чопському міському голові Самардаку Валерію Володимировичу. Справа викликала неабиякий резонанс серед громадськості Ужгорода, оскільки напередодні пан Валерій публічно заявив, що саме представники Департаменту боротьби з економічними злочинами протягом останніх місяців намагалися його спонукати до незаконної діяльності, погрожуючи кримінальними справами. Відтак організували непокірному меру ніби то дачу хабара через підставного підприємця. 

 

Справу передали судді міськрайонного суду Шепетко з Луганщини, котра без вагань присудила Валерію тримання під вартою та мільйонь гривень застави. Відтак адвокати подали апеляцію, яку сьогодні через халатність прокурорів, зокрема, Сергія малицького, який просто … забув взяти з собою рішення першої інстанції, знову перенесено на 13 число.

Відтак активісти обурюються діями як судді так і прокуратури. Зокрема у мережі “Фейсбук” з нами своїми думками з приводу цієї ганьби поділився Олександр Гокс.

” …Через одну сепарську с–у, (яку важко назвати “суддею”) яка порушує закон, яка приїхала сюди зі сходу України і про яку писав адвокат по мукачівській справі Бухтояров Роман, вирішує у “суді” долю людини. Людини яка голодує у слідчому ізоляторі, і яка може через хвороби не дожити до 13 червня. Мер міста Чоп Валерий Самардак оголосив про голодування через сфальсифіковані проти нього кримінальні справи. Де гарантія що такі “судді” завтра не посадять в ізолятор будь кого з нас ? І що ? Кожному з нас хтось буде шукати мільйон застави ? Пане Москаль, Геннадий Геннадиевич, де справедливе правосуддя. Чи може громадськості почати самим себе захищати ? Так і до судів Лінча не далеко…”

Одразу після суду, який, фактично не відбувся, активісти та громадськість, які вірять у непричетність Валерія Самардака до хабарництва, пішли за коментарем до голови ОДА Генадія Москаля. Останній публічно сказав, що не вірить у автентичність справи про ніби то взяття хабара мером Чопа. Він також пообіцяв, що клопотатиме перед судом, аби Валерія відпустили на поруки.

Геннадій Москаль пообіцяв докласти всіх зусиль для справедливого вирішення питання про зміну запобіжного заходу Валерію Самардаку.

На даний момент мешканці Чопа зібрали 2 тисячі підписів на підтримку Самардака. На виборах 2015 року за нього проголосувало менше 1500 жителів міста.

 

http://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/samardak-1.pnghttp://groza-news.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/samardak-1-162x136.pngEditorКРИМІНАЛ
Сьогодні 6 червня, о 10.00 мало пройти засідання Апеляційного суду щодо визначення запобіжної застави Чопському міському голові Самардаку Валерію Володимировичу. Справа викликала неабиякий резонанс серед громадськості Ужгорода, оскільки напередодні пан Валерій публічно заявив, що саме представники Департаменту боротьби з економічними злочинами протягом останніх місяців намагалися його спонукати до незаконної...

Comments

comments